Tiesa.com   |   Thelocal.de   |   2017-03-29

Dosniausių Vokietijos darbdavių sąrašas

  
Dosniausių Vokietijos darbdavių sąrašas
© Maxpixel
Atlyginimai Vokietijoje auga, o daugiausiai uždirba Heseno miesto gyventojai.
Įdomu tai, kad net devynios iš dvylikos bendrovių darbuotojams dosniausių šalyje prieklauso vokiečiams.

Vokietija ne vienam atrodo daug žadanti emigracijos kryptis. O kokios bendrovės moka didesnius atlyginimus nei vidutiniai visoje šalyje?

Tokių kompanijų yra 12, paskelbė “Business Insider”, kuris rėmėsi 2015 m. kovą pradėtais rinkti duomenimis.
Geidžiamiausių darbadavių dėl solidaus metinio atlyginimo sąrašo viršuje JAV technologijų milžinas – „Intel“. Dirbantieji šioje bendrovėje vidutiniškai per metus uždirba 67 tūkst. svarų sterlingų arba daugiau nei 5,5 tūkst. per mėnesį.
 
Šioje kompanijoje dirbančiųjų vidutinis atlygis kone dvigubai didesnis nei šalies vidurkis.
Antroji vieta atiteko „Airbus Group“ bendrovei, kuri savo darbuotojams vidutiniškai per metus sumoka vos 1000 mažiau nei „Intel“.
 
Dirbantieji amerikiečių IMB per metus gauna 57 tūkst. svarų sterlingų arba 4,750 per mėnesį.
Automobilių bendrovės rikiuojasi antroje sąrašo dalyje. Per metus jos vidutiniškai darbuotojams sumoka apie 50 tūkst. svarų sterlingų.
 
Įdomu tai, kad net devynios iš dvylikos bendrovių darbuotojams dosniausių šalyje prieklauso vokiečiams, tik trys jų priklauso amerikiečiams, o viena – „Airbus“ – įvardijama kaip europietiška kompanija.
 
Atlyginimai Vokietijoje per pastaruosius kelis metus nuosaikiai augo. Skaičiuojama, kad pernai šis augimas siekė 1,8 proc., o sparčiausiai uždarbis kilo 2015-asiais – 2,4 proc.
 
Daugiausiai uždirba Heseno mieste gyvenantys žmonės, o kalbant apie administracinius vienetus – Vokietijos žemes – daugiausiai mokama Saksonijoje-Anhalte, šalies vidurio rytuose esančioje žemėje.
 
 
 
  

Žymos: Vokietija, Atlyginimas, Audi, Intel, IBM

Komentarai

Naujausi straipsniai