Tiesa.com   |   1tv.ru   |   2013-06-24

Dėl gėjų santuokų, prancūzai nebetuokia jokių porų

  
Dėl gėjų santuokų, prancūzai nebetuokia jokių porų Prieš homoseksualų santuokas Prancūzijoje prasidėjo protestas.

Prancūzijos miesto Arkango merijos darbuotojai pradėjo protestą prieš gėjų santuokų - protestuotojai atsisako tuokti bet kokias poras, ne jei tai tradicinė dviejų žmonių santuoka. Taip prancūzai reiškia pasipiktinimą prezidento sprendimu, - skelbė 1tv.ru.

Protestuojant merijos darbuotojams jaunavedžiai priversti įteisinti santuoką tik bažnyčioje. Merija paskelbė santuokų registravimo pertrauką po to, kai gavo dviejų vyrų prašymą užregistruoti jų santuoką. Guy Espelis Martineau ir Jeanas Michelis Martinas kartu nugyveno 16 metų. Abu prezidento rinkimuose balsavo už socialistą Francois Hollande'ą, nes jis žadėjo legalizuoti vienos lyties asmenų santuokas.
Kai tik įsigaliojo įstatymas, leidžiantis seksualinių mažumų atstovams ne tik susituokti, bet ir įsivaikinti vaikus, ir Monpeljė įvyko pirmosios homoseksualų vestuvės, gėjai iš Arkango taip pat padavė pareiškimus, bet sulaukė neigiamo atsakymo.
 
Kaimyniniuose miestuose, pavyzdžiui, Bjarice, vienos lyties asmenų santuokos registruojamos, bet Arkango meras, dešiniųjų partijos atstovas, ir visi šeši jo pavaduotojai (o pagal įstatymą tiktai jie gali registruoti santuokas) nepalenkiami – jų bendruomenėje homoseksualai vestuvių nešvęs.
„Tai prieštarauja mano religinėms, kultūros vertybėms, tai prieštarauja gamtos dėsniams, tai maskaradas, kuriame ar nedalyvausiu. Aš anaiptol ne homofobas – kiekvienas turi teisę daryti tai, ką sugalvoja, už uždarytų durų“, - pabrėžė Arkango meras Jeanas Michelis Colo.
 
Arkange ir jo apylinkėse gyvena apie 3 tūkst. žmonių. Paskutinį kartą jie protestavo per Prancūzijos revoliuciją. Tada visi miesto gyventojai vieningai užstojo vyskupą, kuris atsisakė melstis už karalių. Dabar visa bendruomenė palaiko merą, panorusį Arkange padaryti paskutinę nepajudinamą tradicinių šeimos vertybių tvirtovę.
  

Žymos: Prancūzija, Gėjai

Komentarai

Naujausi straipsniai