Tiesa.com   |   Metro.co.uk   |   2016-02-14

Darbdaviai nepastebėjo, kad vyras į darbą neatėjo šešis metus

  
Darbdaviai nepastebėjo, kad vyras į darbą neatėjo šešis metus Vyriškio darbe buvo pasigesta tik tuomet, kai jam norėjo įteikti apdovanojimą už ilgus metus darbo.

Vyras sugebėjo nuo darbo išsisukinėti net šešis metus, o darbovietėje niekas to net nepastebėjo. Kaip skelbė Metro.co.uk, Ispanijoje gyvenantis Joaquinas Garcia pasinaudojo proga, jog niekas jo neprižiūrėjo ir darbe nepasirodė net šešerius metus.

Manoma, jog nesusipratimas įvyko tarp Joaquino Garcios direktorių ir vietinės valdžios. Abi organizacijos susimaišė manydamos, jog vyro darbą prižiūri viena iš jų, kai iš tiesų tuo tarpu neprižiūrėjo niekas.
Joaquinas Garcia dirbo vandens kompanijoje „Cadiz”. Kad vyriškio nėra darbe buvo pastebėta tik tuomet, kai jam buvo skirtas apdovanojimas už 20 metų darbą įmonėje.
 
Vyrui buvo skirta didžiausia įmanoma bausmė – 21 tūkst. svarų, o kasmet jam už tariamą darbą buvo mokama 28 tūkst. svarų. Joaquinas Garcia kaltinimus neigia ir šiuo metu viešumoje nesirodo. Jo nuomone, visa tai yra kažkieno suplanuota bausmė už jo šeimos politines pažiūras.
 
 
  

Žymos: Darbas

Komentarai

Naujausi straipsniai