Tiesa.com/BNS   |   2017-04-26

„Coca-Cola“ pamatai braška – atleidžia darbuotojus

  
„Coca-Cola“ pamatai braška – atleidžia darbuotojus
© Flickr.com
„Coca-Cola“ mažina darbuotojų skaičių ir griežtina taupymo programą.
Pranešama, kad „Coca-Cola“ grynasis pelnas pirmąjį šių metų ketvirtį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, sumažėjo 20,3 proc.

Pasaulyje puikiai žinomas, vaikų ir suaugusiųjų mėgstamas gėrimas „Coca-Cola“ praranda populiarumą. Kompanija pranešė, kad planuoja atleisti tūkstančius darbuotojų.

nui, didžiausia pasaulyje gaiviųjų gėrimų gamintoja „Coca-Cola“ planuoja atleisti 1,2 tūkst. darbuotojų.
Atleidžiami darbuotojai sudaro maždaug 1 proc. „Sprite“ ir „Fanta“ gamintojos darbo jėgos. „Coca-Cola“ taip pat pareiškė ketinanti išplėsti savo išlaidų mažinimo programą, kad iki 2019 metų kasmet galėtų sutaupyti 800 mln. JAV dolerių.
 
Įmonės vadovas, James‘as Quincey, kuris šias pareigas užims artimiausiu metu teigė, kad tokie pokyčiai būtini, nes bendrovė visomis išgalėmis turi spartinti augimą.
 
Pranešama, kad „Coca-Cola“ grynasis pelnas pirmąjį šių metų ketvirtį, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, sumažėjo 20,3 proc. iki 1,2 mlrd. JAV dolerių.
 
Įplaukos smuko 11,3 proc. iki 9,1 mlrd. JAV dolerių.
2016 metų pabaigoje „Coca-Cola“ visame pasaulyje turėjo daugiau kaip 100 tūkst. darbuotojų, įskaitant 51 tūkst. darbuotojų Jungtinėse Valstijose. Tuo tarpu prieš penkerius metus įmonėje dirbo apie 150,9 tūkst. žmonių.
 
 
 
  

Žymos: JAV, pelnas, Coca-Cola, darbuotojų atleidimas

Komentarai

Naujausi straipsniai