Sigita Limontaitė   |   delfi.lt   |   2012-07-10

Buvusiems SSRS piliečiams supaprastinta Rusijos pilietybės gavimo tvarka

  
Buvusiems SSRS piliečiams supaprastinta Rusijos pilietybės gavimo tvarka V.Putinas mano, kad buvę SSRS piliečiai turi teisę lengviau gauti dabartinės šalies pilietybę

Vladimiras Putinas pareiškė, kad grąžins Rusijos pilietybės suteikimo tiems, kurie buvo SSRS piliečiai, ir asmenų, gimusių Sovietų Sąjungoje ir Rusijos imperijoje, tiesioginiams palikuoniams supaprastintą tvarką, pranešė delfi.lt.

 Rusijos prezidentas tai paskelbė pirmadienį Užsienio reikalų ministerijoje surengtame ambasadorių ir nuolatinių atstovų pasitarime. „Manau, kad vėl reikia grįžti prie klausimo dėl Rusijos pilietybės suteikimo tiems, kurie buvo SSRS piliečiai, ir asmenų, gimusių Sovietų Sąjungoje ir Rusijos imperijoje, tiesioginiams palikuoniams supaprastintos tvarkos”, - pabrėžė V. Putinas.
Jis pridūrė, jog „reikia kruopščiai pergalvoti nuolat užsienyje gyvenančių tėvynainių vaidmenį, kadangi daugelis jų nori būti naudingi savo istorinei tėvynei, nori ją paremti, o mūsų įstaigos užsienyje nepakankamai vertina tokį nusiteikimą”.
 
 
 
  

Žymos: Rusija, Vladimir Putin, Pilietybė

Komentarai

Naujausi straipsniai