Tiesa.com   |   BBC   |   2015-02-19

Britai išgyvena dėl Baltijos šalių saugumo

  
Britai išgyvena dėl Baltijos šalių saugumo Britų politikai įsitikinę, kad rusai artimiausiu metu vis agresyviau provokuos Lietuvą.
Rusai gali naudoti panašią taktiką kaip ir konflikto su Ukraina pradžioje.

Lietuvai, Latvijai ir Estijai gresia realus pavojus, kurį kelia Rusija. Kad šias tris Baltijos valstybes gali tekti ginti nuo agresyvios kaimynės jau artimiausiu metu, yra įsitikinęs Jungtinės Karalystės gynybos ministras Michaelis Fallonas.

Politikui didelį nerimą kelia Rusijos elgesys Baltijos valstybių atžvilgiu, be to jis mano, kad rusai gali naudoti panašią taktiką kaip ir konflikto su Ukraina pradžioje. Šešėlinės vyriausybės Gynybos ministras Douglas Alexanderis taip pat pareiškė susirūpinimą didėjančia įtampa Baltijos regione, pranešė BBC.
D. Alexanderis įsitikinęs, kad Rusija artimiausiu metu vis agresyviau provokuos Lietuvą, Latviją ir Estiją, o tuo pačiu ir NATO karinį bloką, kuriam jau ne vienerius metus priklauso Baltijos šalys.
Politikai įsitikinę, kad būtent NATO kantrybę rusai ir nori išbandyti. Jie įsitikinę, jog karinis aljansas turi būti pasirengęs bet kurią dieną stoti ginti jų narių – Rusijos kaimynių, kurios yra kitas taikinys po Ukrainos.
 
 
  

Žymos: Rusija, Ukraina, Karas

Komentarai

Naujausi straipsniai