Tiesa.com, delfi.lt, BNS   |   2020-01-27

Australijoje per pyrago valgymo varžybas mirė moteris

  
Australijoje per pyrago valgymo varžybas mirė moteris
© pixabay asociatyvi nuotrauka

Australijoje sekmadienį mirė moteris, dalyvavusi Australijos nacionalinės šventės proga surengtose pyrago valgymo varžybose, pirmadienį pranešė vietos žiniasklaida.

Sekmadienio popietę paramedikai buvo iškviesti į kavinę Kvynslando valstijoje dėl moterį ištikusio „medicininio incidento“. Visuomeninis transliuotojas ABC pranešė, kad 60-metę moterį ištiko priepuolis, kai ji „kimšo į burną lamingtoną“.
Lamingtonas yra tradicinis australų desertas – kubo formos biskvitinis pyragas, aplietas šokoladu ir pabarstytas kokoso drožlėmis. Moteris buvo skubiai nuvežta į Harvi Bėjaus ligoninę, tačiau medikams jos gyvybės išgelbėti nepavyko.
 
Moteris dalyvavo Australijos nacionalinės dienos proga viešbučio „Beach House Hotel“ kasmet organizuojamose lamingtono ir mėsos pyrago valgymo varžybose. Viešbučio vadovybė ir darbuotojai socialiniame tinkle „Facebook“ išreiškė „giliausią užuojautą“ velionės artimiesiems bei draugams.
 
„Dėkojame mūsų globėjams, darbuotojams ir Kvynslando greitosios pagalbos tarnybai už jų greitą ir profesionalią reakciją per šį tragišką incidentą“, – rašoma žinutėje.
 
„Viešbučio darbuotojams pasiūlyta profesionali pagalba, o mes šiuo sunku laikotarpiu savo mintimis esame su velionės šeima“, – priduriama joje.
Policija pranešė, kad mirtis nelaikoma įtartina, o koroneris parengs ataskaitą.
  

Žymos: Mirtis, Varžybos, Pyragai, pyragų valgymo varžybos

Komentarai

Naujausi straipsniai