Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2017-06-24

Auklės mušamą sūnelį tėvai stebėjo tiesiogiai

  
Auklės mušamą sūnelį tėvai stebėjo tiesiogiai
© youtube.com kadras.
Bejėgiai tėvai negalėjo niekaip padėti savo mušamai atžalai.
Moteris mušė neįgalų vaiką ranka, susuktu žurnalu, purtė mažylį

Namuose slaptą kamerą įrengę sutuoktiniai netrukus su siaubu telefono ekrane stebėjo tiesiogiai transliuojamą vaizdą – kaip pasamdyta auklė elgiasi su neįgaliujų sūneliu.

Jauna šeima iš Los Andželo (JAV) – Dyanna ir Chris’as Ko 2 metukų sūnelis Landonas serga Rubinšteino-Teibi sindromu, o tai reiškia, kad speciali priežiūra vaikui reikalinga ištisą parą, todėl tėvai pasamdė auklę, apmokytą dirbti su specialių poreikių turinčiais mažyliais.
Pora namuose taip pat įsirengė vaizdo stebėjimo kamerą, susietą su specialia programėle telefone, leidžiančią vaizdą namuose stebėti tiesiogiai.
 
Kartą, būdami už 20 minučių kelio nuo namų tėvai įsijungė programėlę pažiūrėti, kas vyksta namuose. Ir pamatė šiurpų vaizdą – auklė, kuriai per savaitę mokami keli šimtai dolerių už tai, kad ji pasirūpintų vaiku, smurtavo prieš jį.
 
Moteris mušė neįgalų vaiką ranka, susuktu žurnalu, purtė mažylį, o bejėgiai tėvai negalėjo niekaip padėti savo atžalai. Jie paskambino policijai ir paprašė skubėti mažyliui į pagalbą ir dar iki grįžimo namo telefono ekrane išvydo, kaip atvykę pareigūnai sulaiko auklę.
 
Ji jau neteko teisės verstis šia veikla, moters už smurtą prieš neįgalų ir bejėgį vaiką dar laukia teismas.
 
  

Žymos: Auklė, smurtas prieš vaikus

Komentarai

Naujausi straipsniai