tiesa.com   |   2014-03-20

Atsirado viltis surasti mistiškai dingusį „Boeing 777“

  
Atsirado viltis surasti mistiškai dingusį „Boeing 777“ Šiuo metu dingusio lėktuvo jau ieškoma Indijos vandenyne.

Australijos tyrėjai pranešė Indijos vandenyne pastebėję didelių gabaritų nuolaužas. Manoma, kad jos galėtų būti dingusio lėktuvo „Boeing 777“, kuris dingo kovo 8-ąją skrisdamas iš Kvala Lampūro į Pekiną. Tačiau apžiūros ir paieškos operacijas sunkina ypatinga sudėtingos oro sąlygos.

 Arčiausiai nuolaužų vietų pavyko priplaukti norvegų laivui „St. Petersburg“, tačiau kol kas nėra aišku, ar bus spėta bent kažkiek apžvalgyti teritoriją, nes toje vietoje sutemsta 13 val. Jungtinės Karalystės laiku.
Operacijoje taip pat dalyvauja ir amerikiečiai, tačiau ir jiems kol kas nepavyko apžvalgyti teritorijos dėl prastų oro sąlygų.
„Tiesa“ primena, kad lėktuvas dingo kovo 8-ąją. Oro kontrolė ryšį su lėktuvu prarado apie 1 val. 20 min, kai jis skrido virš Pietų Kinijos jūros. Tada lėktuvas pakeitė kryptį ir ėmė skristi į Vakarus, Indijos vandenyno link. Lėktuvo arba jo nuolaužų ieško jau 26 valstybės.
 
Tyrėjai įtaria, kad lėktuvas galėjo būti pagrobtas ir įtarimas krenta ant orlaivio pilotų. Išjungęs lėktuvo komunikacijų nukreipimo ir pranešimų sistemą (ACARS) vienas pilotų ramiu balsu ištarė paskutinius dispečerio girdėtus žodžius: „Gerai, labanakt.“
 
  

Žymos: katastrofa, Lėktuvas, Nelaimės,

Komentarai

Naujausi straipsniai