Tiesa.com   |   reuters.com   |   2015-11-14

Atsakomybę už kruviną išpuolį Paryžiuje prisiėmė Islamo valstybė

  
Atsakomybę už kruviną išpuolį Paryžiuje prisiėmė Islamo valstybė Prancūzijos prezidentas Francois Hollande.
Susidūrusi su karu, šalis privalo imtis atitinkamų veiksmų.

Atsakomybę už penktadienio, lapkričio 13-osios vakarą visą pasaulį sukrėtusią teroristinę ataką Paryžiuje prisiėmė Islamo valstybės (IS) kovotojai, - pranešė naujienų portalas reuters.com.

Internete išplatinto video metu teigiama, kad diržais su sprogmenimis apsijuosę savižudžiai ir automatiniais šaunamaisiais ginklais apsiginklavę teroristai buvo išsiųsti į įvairias Prancūzijos sostinės viešąsias vietas.
Pasak teroristų, jau 130 civilių gyvybių nusinešusiu išpuoliu norėta parodyti, kad Prancūzijos bei kitų valstybių gyventojams gresia pavojus tol, kol bus tęsiama prieš IS nukreipta užsienio politika.
 
„Siekiame pamokyti Prancūziją ir likusias, tuo pačiu keliu einančias tautas, kad jos išliks Islamo valstybės taikinyje ir jų nepaliks mirties kvapas tol, kol bus vykdoma prieš IS nukreipta politika”, - skelbė teroristai.
 
Prancūzijos prezidentas jau anksčiau, šeštadienio rytą paskelbė, kad už teroristinį išpuolį yra atsakinga Islamo valstybė.
 
„Susidūrusi su karu, šalis privalo imtis atitinkamų veiksmų”, - sakė Francois Hollande.
 
„Teroristinės atakos stadione, koncertų salėje bei restoranuose ir baruose buvo karinis aktas, kuriam buvo ruoštasi bei kuris sulaukė pagalbos iš šalies viduje esančių asmenų”, - pridėjo Prancūzijos prezidentas F. Hollande.
 
  

Žymos: Teroristinis išpuolis, Francois Hollande

Komentarai

Naujausi straipsniai