Tiesa.com   |   2016-04-21

Atakas Belgijoje surengęs teroristas – buvęs oro uosto darbuotojas

  
Atakas Belgijoje surengęs teroristas – buvęs oro uosto darbuotojas
© Youtube.com
Najimas Laachraoui Zaventemo oro uoste, kuriame jo bomba nesprogo, dirbo 5 metus.
N. Laachraoui, kurio bomba nesusprogo, vis dar ieškomas.

Po Briuselio Zaventemo (Belgija) oro uoste kovą įvykdytų teroristinių atakų, saugumo pareigūnai dirbo kaip niekada įtemptai – jie pasileido į teroristų paieškas. Pradėjus tyrimą paaiškėjo, kad ne vienas tų atakų vykdytojas ilgą laiką sukiojosi pareigūnams prieš nosis ir buvo perėję visus saugumo patikrinimus prieš įsidarbindami svarbiuose objektuose.

Šią savaitę žiniasklaida paskelbė dar vieną sensacingą naujieną – oro uosto atakas rengęs teroristas Najimas Laachraoui Zaventemo oro uoste dirbo net penkerius metus. Negana to, šis džihadistas valytoju pusmetį darbavosi ir Europos Parlamente (EP).
Pareigūnai kol kas negali atsakyti, kaip šiam vyrui pavyko patekti į tokius svarbius objektus ir neužkliūti praeinant visus saugumo patikrinimus.
 
Negana to, policijai artimi šaltiniai tvirtina, kad 24-erių N. Laachraoui ne tik ilgą laiką ruošėsi pats tapti mirtiniku, bet ir sukonstravo bombas Briuselyje ir Paryžiuje įvykusiems teroro aktams. Panašu, kad elektrotechnikos studijas baigusiam jaunam vyrui tai nebuvo itin sudėtinga užduotis.
 
N. Laachraoui, kurio bomba nesusprogo, vis dar ieškomas.
 
Per kovo 22-ąją Belgijos sostinėje Briuselyje surengtas atakas žuvo 32 žmonės, šimtai buvo sužeisti.
 
  

Žymos: Belgija, Briuselis, teroristai, Zaventemo oro uostas

Komentarai

Naujausi straipsniai