alfa.lt, Tiesa.com   |   2019-02-24

Apsinuoginusios feministės Rusijoje protestuoja prieš karą

  
Apsinuoginusios feministės Rusijoje protestuoja prieš karą
© facebook nuotrauka

Sankt Peterburge šeštadienį keletas moterų surengė pacifistinę akciją šalia karinio komisariato. Dujokaukomis užsidengusios feministės, iš kurių kelios buvo apnuogintomis krūtinėmis, prie komisariato protestavo su kūdikius primenančiais ryšuliais, kuriuose buvo faršas.

Karo beprasmybę ir Rusijos valdžios cinišką požiūrį į savo piliečius kaip į „mėsą kulkoms“ feministės išreiškė prie karinio komisariato palikdamos suvyniotus kūdikius primenančius ryšulius su faršu, dekoruotus Georgijaus juostelėmis ir chaki spalvos juostomis.
Pastarieji ryšuliai buvo palikti prie komisariato. Apie įvykusią akciją pranešė rusų auditorijai skirtas portalas activatica.org. „Feministės atnešė pienu maitinamus vaikus – tiesa, tai buvo tik žalia mėsa. Moterys verčiamos gimdyti mėsą, kurią vyriausybė su malonumu valgo“, – tviteryje rašė protesto akciją užfiksavęs fotografas Davidas Frenkelis.
 
 
Panašiai apie surengtą akciją virtualioje erdvėje pasisakė ir viena iš joje dalyvavusių moterų, Leda Garina. „Moterys ryžtasi gimdyti, atsisako aborto. Bet kas toliau atsitinka su mūsu vaikais? Jie tampa rusiško militarizmo mėsa“, – rašė aktyvistė, kartu pažymėjusi, kad protestas yra surengtas būtent feminisčių.
  

Žymos: Rusija, Protestas, Sankt Peterburgas, feministės

Komentarai

Naujausi straipsniai