Tiesa.com   |   2015-10-06

“Air France” darbuotojai pasiuto

  
“Air France” darbuotojai pasiuto
© Wikimedia.org
“Air France” ir pilotai nesusitarė dėl naujų darbo sąlygų.
„Air France“, kompanija artimiausiu metu turės atleisti beveik 3 tūkst. darbuotojų.

Prancūzijos oro transporto bendrovei “Air France” nelengvi laikai. Reikia ne tik išlikti rinkoje, kurioje konkurencija tiesiog žvėriška, bet dar ir rasti bendrą kalbą su nepatenkintais darbuotojais. Kompanija pranešė, kad derybos su pilotais žlugo, nes šie nesutiko bloginti savo darbo sąlygų.

Būtent dėl šios priežasties, kaip pranešė „Air France“, kompanija artimiausiu metu turės atleisti beveik 3 tūkst. darbuotojų. Tokia žinia iššaukė nevaldomą pyktį. Apie 100 darbuotojų susirinko Paryžiuje, prie bendrovės būstinės, kuri yra netoli Šarlio de Golio (Charles de Gaulle) oro uosto, ir užsipuolė aukščiausius kompanijos vadovus.
Kai kuriems jų minia nuplėšė drabužius ir paleido į darbą kumščius. Vadovybė po šio išpuolio jau kreipėse į policiją ir pranešė apie užpuolimą. Toks nusikaltimas įvardijamas kaip kriminalinis.
 
Kita dalis protestuotojų įsiveržė į pačią būstinę, kurioje skandavo šūkį „čia mūsų namai“ ir bandė užkirsti kelią vadovų sustikimui.
 
Išpuolį jau pasmerkė Prancūzijos verslininkai ir politikai. Visi vienbalsiai kartojo, kad smurtautojai turi būti nubausti, o žmonės privalo suprasti, kad toks elgesys jiems nepadės pasiekti jokių rezultatų.
 
Kompanija “Air France” įsteigta 1993-aisias, o 2004 metais susijungė su oalndų KLM avialinijomis. Taip bendrovės tikėjosi tapti penkta didžiasia oro transporto kompanija pasaulyje.
 
 
  

Žymos: Streikas, Smurtas, darbuotojai, pilotai, demonstracijos, vadovai

Komentarai

Naujausi straipsniai