Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   BNS   |   2019-09-21

Afganistane sučiuptas 39 gyvybes nusinešusio sprogdinimo įtariamas organizatorius

  
Afganistane sučiuptas 39 gyvybes nusinešusio sprogdinimo įtariamas organizatorius
© pixabay asociatyvi nuotrauka

Afganistano komandosai per operaciją centrinėje Gazni provincijoje sulaikė devynis kovotojus, įskaitant teroristinės atakos pietinėje Zabulo provincijoje, per kurią žuvo žuvo 39 žmonės ir 185 buvo sužeisti, organizatorių, šeštadienį pranešė Gynybos ministerijos spaudos tarnyba.

„Per operaciją Gazni provincijoje specialiosios pajėgos sulaikė devynis teroristus, įskaitant tris teroristinių atakų organizatorius. Vienas iš jų yra tiesiogiai atsakingas už neseniai įvykdytą išpuolį Zabulo provincijoje, kuris pražudė daugybę civilių gyventojų“, – teigiama pranešime. 
Rugsėjo 19 dienos rytą Kalato mieste, pietinės Zabulo provincijos administraciniame centre, buvo susprogdintas užminuotas automobilis. Per sprogimą sugriuvo keli gretimi pastatai, o atsakomybę už incidentą prisiėmė talibai, pareiškę, kad atakos taikinys buvo vietos saugumo valdyba.
 
Pasak Afganistano tarnybų, išpuolio aukomis tapo civiliai gyventojai, įskaitant prie sprogdinimo vietos buvusios ligoninės medicinos personalą ir pacientus.
  

Žymos: Afganistanas, sprogimas, Teroristas

Komentarai

Naujausi straipsniai