Tiesa.com   |   2010-09-27

ABBA teisis su danų partija

  
ABBA teisis su danų partija ABBA nariai Björn‘as Ulvaeus‘as (k) ir Benny‘s Andersson‘as.

Švedų pop grupės ABBA nariai Björn‘as Ulvaeus‘as ir Benny‘s Andersson‘as pateikė teismui ieškinį prieš danų ultradešiniosios pakraipos Liaudies partiją, praneša BBC News.

mal" style="margin-top:0cm;margin-right:15.0pt;margin-bottom: 12.0pt;margin-left:0cm;mso-outline-level:2">Muzikantai kaltina partijos politikus neteisėtai naudojus mitinguose ir suvažiavimuose grupės ABBA 1975 metų hitą „Mama Mia“. Grupės duomenimis, Danijos Liaudies partijos jaunimo skyriaus atstovai neturėdami leidimo ne tik viešai atlikdavo šią dainą, bet pakeitė jos tekstą partijos lyderio Pia Kjaersgaard‘o garbei. ABBA muzikantai apie tai sužinojo, kai į juos dėl pasiaiškinimo kreipėsi kitos danų partijos atstovai.

B.Ulvaeus‘as ir B.Andersson‘as akcentavo, jog grupės muzikantai niekada nesuteikė leidimo savo dainas naudoti politiniams tikslams. Jie pareikalavo, kad minėta partija nebedainuotų „Mama Mia“ šlagerio, kitu atveju, partijai grės teismo procesas. Danų Liaudies partija, esanti trečia pagal atstovų skaičių parlamente, situacijos nekomentuoja. 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai