Tiesa.com   |   2013-02-13

„Žalgirio“ krepšininkai ir vėl negavo algų

  
„Žalgirio“ krepšininkai ir vėl negavo algų “Žalgirio“ krepšininkai Eurolygoje rungtyniauja be atlygio ir sunkiai skina pergales.

Ūkio banko veiklos apribojimas sujaukė ir taip ne pačius sklandžiausius Kauno „Žalgirio“ reikalus. Šį trečiadienį prieš krepšininkams išvykstant į Bambergą (Vokietija) žaisti Eurolygos TOP-16 etapo rungtynių, klubo atstovai trumpai pakomentavo susidariusią situaciją.

Pasak „Žalgirio“ sporto direktoriaus Vitoldo Masalskio, nors pagrindinio klubo rėmėjo – Ūkio banko – veikla ir apribota, tačiau šiuo metu svarbiausia nepanikuoti, pranešė portalas Delfi.lt.
„Ūkio bankas buvo pagrindinis „Žalgirio“ rėmėjas. Situacija yra sudėtinga. Ir dar labai gaila, kad šį antradienį buvo pervesti pinigai žaidėjams beveik už du mėnesius, tačiau jie užstrigo“, - kalbėjo V. Masalkis. Jis taip pat priminė, kad per vieną mėnesį visų krepšininkų atlyginimams reikia sumokėti reikia pusantro milijono litų.
 
Sporto direktorius taip pat tvirtino, kad žaidėjai solidarūs ir nepanikuoja. Jie susikaupę žaidimui. Kaip praneša žiniasklaida, kol kas klubo nepalieka ir legionieriai, nors pastaruoju metu buvo namažai kalbų, kad jau kelis mėnesius algų negaunatys žaidėjai iš užsienio paliks komandą.
 
Žiniasklaidos bei paties pagrindinio Ūkio banko akcininko ir savininko Vladimiro Romanovo teigimu, algos krepšininkams nemokamos jau pusmetį.
 
„Tiesa“ primena, kad šios savaitės pradžio Lietuvos bankas apribojo Ūkio banko veiklą ir paskyrė laikinąjį administratorių, kuris jau per artimiausią savaitę turės pateikti šio banko ateities viziją. Visos banko operacijos įšaldytos, neveikia nei vienas jo skyrius.
 
 
  

Žymos: Žalgiris, Krepšinis, Lietuva

Komentarai

Naujausi straipsniai