Tiesa.com   |   2013-03-21

„Wizz Air“ pridėjo dar vieną naują kryptį iš Vilniaus

  
„Wizz Air“ pridėjo dar vieną naują kryptį iš Vilniaus \"Wizzair\" iš Vilniaus tiesiogiai skraidins į Kijevą.

Pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“ paskelbė didinanti savo siūlomų maršrutų iš Vilniaus bazės skaičių, pridėdama pigius skrydžius į Kijevą. Skrydžių kainos - nuo 112 Lt.

Šis tiesioginis skrydis tarp Lietuvos ir Ukrainos sostinių atitinka bendrovės „Wizz Air“ strategiją siūlyti įvairius skrydžius, jungiančius įdomius antrinius oro uostus ir pagrindinius oro uostus, tokius kaip Vilnius ir Kijevas.
Kijevo Žuljanų oro uostas yra vos už 8 km nuo Kijevo miesto centro, todėl tai bus puiki vieta pradėti pažintį su Ukraina tiek keliautojams, tiek verslo klientams, skrendantiems pigiais „Wizz Air“ skrydžiais. Taip pat tikimasi, kad šis maršrutas bus labai populiarus tarp Ukrainos piliečių, kadangi Ukrainoje itin greitai auga turistų, norinčių vykti į vakarų Europą, skaičius. Naujuoju maršrutu Vilnius–Kijevas skraidins „Wizz Air Ukraine“.
 
György Abrán, bendrovės „Wizz Air“ komercijos vadovas, teigė: „Šis mūsų naujas maršrutas į Kijevą – tai puiki žinia Vilniaus turizmui ir Lietuvos vartotojams. Naujo maršruto atidarymas pabrėžia bendrovės „Wizz Air įsipareigojimus savo bazei Vilniaus oro uoste. Nuo „Wizz Air“ bazės Vilniuje atidarymo 2011 m., jau daugiau nei 780 000 keleivių pasirinko mūsų bendrovės žemas kainas ir puikų aptarnavimą. 15 mūsų siūlomų tiesioginių tarptautinių maršrutų yra populiarūs tiek tarp keleivių, kuriems svarbi kaina, tiek tarp tų, kuriems svarbus komfortas. Pirmieji renkasi labai pigius mūsų skrydžius, o antrieji į savo bilietą įtraukia papildomų paslaugų ir taip patenkina savo verslo klasės lygio kelionės poreikius. Manome, kad šis naujas maršrutas į Kijevą patrauks tiek pigių skrydžių mėgėjus, tiek verslo klientus ir per pirmuosius skraidinimo šiuo maršrutu metus tikimės sulaukti virš 62 000 keleivių. Drauge su savo Lietuvos įgula ir oro uosto valdyba šiandien džiaugiamės nauju skrydžių maršrutu į Kijevą, kuris įmanomas tik dėl mūsų bendradarbiavimo su Vilniaus oro uostu“.
 
  

Žymos: Vilniaus oro uostas, Vilnius, Pigūs skrydžiai, Lėktuvas

Komentarai

Naujausi straipsniai