Tiesa.com   |   2017-01-25

Vilnius gavo įspūdingą sveikinimą nuo Kauno

  
Vilnius gavo įspūdingą sveikinimą nuo Kauno
© Kauno m. savivaldybės nuotr.
Virusinė Kauno sveikinimo Vilniui reklama susilaukė daug palaikymo ir puikių įvertinimų.
Anot Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio, naujasis Kaunas Vilnių mato ne kaip konkurentą, o kaip draugą.

Vilnius švenčia gimtadienį. Sostinės vardu trečiadienį sveikinimus priėmė miesto meras Remigijus Šimašius. Bene originaliausiai Vilnių su 694-uoju gimtadieniu pasveikino Kaunas.

„Kaunas sveikina Vilnių ir visus vilniečius su 694-uoju miesto gimtadieniu. Šia proga šeštadienį, sausio 28-ąją, Kaunas vilniečiams dovanoja nemokamas keliones autobusais maršrutu Vilnius – Kaunas bei nemokamas išskirtines ekskursijas ir nuolaidas geriausiuose Kauno restoranuose, kavinėse ir baruose“, – tokia žinia sausio 25-ąją pasiekė sostinės gyventojus.
Anot Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio, naujasis Kaunas Vilnių mato ne kaip konkurentą, o kaip draugą, todėl kauniečiai vilniečius sveikina ir kviečia į svečius. „Visus vilniečius, o ypač tuos, kurie mūsų mieste buvo jau senokai, kviečiame iš naujo pažinti ir atrasti besikeičiantį Kauną“, – teigė politikas.
Vilniečiams tereiks nuvykti prie Vilniaus autobusų stoties kasų, kur nuo pat ankstyvo šeštadienio ryto veiks nemokamų bilietų punktas „Kaunas myli Vilnių“.
 
Ten vilniečiai galės atsiimti šventinį autobuso bilietą ir pasirinkti patį laiko prasme patogiausią „Kautros“ maršrutą Vilnius-Kaunas. Tame pačiame „Kaunas myli Vilnių“ punkte bus dalinamos ir „Vilniaus gimtadienio“ skrajutės, kuriose vilniečiai ras nemokamų ekskursijų sąrašą ir aprašymus, sužymėtas Kauno centro, senamiesčio lankytinas vietas bei vilniečius svetingai tą šeštadienį priimsiančius geriausius Kauno restoranus, kavines ir barus.
 
 
 
 
  

Žymos: Vilnius, Gimtadienis, Kaunas, Remigijus Šimašius, Sveikinimai, Visvaldas Matijošaitis

Komentarai

Naujausi straipsniai