Tiesa.com   |   Delfi.lt, 15min.lt   |   2016-02-28

Vilniuje siautėjo nesuvaldomas nuogalius

  
Vilniuje siautėjo nesuvaldomas nuogalius Vyras buvo veikiamas stiprių narkotikų mišinio.
Ekstazis, kokainas, LSD – viską vartojau.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Vilniaus centre buvo neramu. Policijos pareigūnams teko malšinti ne vienas muštynes, o vėliau miesto centre esančiame „Nesė pramogų banke“ ėmė siautėti visiškai nuogas jaunas vyras.

Į „Nesė pramogų banką“ suvažiavo net šeši policijos patrulių ekipažai. Tuo metu vyko vakarėlis po rusų grupės „Ruki Vverch“ koncerto.
Apie 2.30 val. „Nesė pramogų banke“, kurio šūkis - „Kitokios pramogos visą parą!“, ėmė siautėti nuogas jaunas vyras (iš drabužių ant jo buvo likę tik kojinės). Pasilinksminimo įstaigos apsauga policijai pranešė, kad čia siautėja agresyvus, neadekvatus vyras, įtariama, apsvaigęs nuo narkotikų. Jis puldinėjo „Pramogų banko“ lankytojus, - pranešė Delfi.lt.
 
Policininkai jį surakino, apdengė užuolaida ar pan. ir šaukiantį išvedė. Vedamas nuogalius priešinosi, be perstojo šaukė: „Vyrai, neužmuškit!“.
 
15min.lt duomenimis, aplinkoje nesiorientavusį vyrą apžiūrėję greitosios pagalbos medikai, patvirtino, kad vyras buvo veikiamas stiprių narkotikų.
 
„Ekstazis, kokainas, LSD – viską vartojau“, – medikams sakė policijos automobilyje surakintomis kojomis ir rankomis gulėjęs vyras.
 
  

Žymos: Policija, Nuogalius

Komentarai

Naujausi straipsniai