Tiesa.com   |   2015-07-09

Vilniuje pirkėjai graibsto naujos statybos butus

  
Vilniuje pirkėjai graibsto naujos statybos butus
© Wikipedia.org
Didžiausio pirkėjų dėmesio sulaukė naujos statybos butai Naujamiestyje, Baltupiuose ir Pilaitėje.

Šie metai kol kas itin džiugūs nekilnojamojo turto vystytojams. Naujų butų pardavimai viršijo net ir optimistiškiausius lūkesčius. O ir rinktis bent jau Vilniuje tikrai yra iš ko, nes naujai statomų ar ką tik pastatytų būstų pasiūla šiuo metu yra milžiniška.

Lyginant pirmąjį ir antrąjį šių metų ketvirčius, pastaruoju laikotarpiu būstų pardavimai išaugo net 38 proc. O lyginant šiuos metus su 2014-ųjų tuo pačiu laikotarpiu, šiemet būstų parduota daugiau nei trečdaliu.
Kaip pranešė nekilnojamojo turto bendrovė „Eika“, didžiausio pirkėjų dėmesio sulaukė naujos statybos butai Naujamiestyje, Baltupiuose ir Pilaitėje.
Daugiausiai nekilnojamojo turto sandorių sudaryta vidutinės klasės būstų rinkoje – 46 proc., šiek tiek mažiau – 41 proc. – būstų parduota ekonominės klasės segmente, o 13 proc. sudarė prabangių būstų pardavimai.
 
Šiuo metu Vilniuje vidutinė naujos statybos buto kvadratinio metro kaina siekia 1640 eurų. Lyginant su praėjusiais metais, kainos išaugo net 7 proc. Ekonominės klasės butai brango 4 proc. Šiame segmente kvadratinis metras įkainuojamas 1310 eur, vidutinės klasės – 1710 eur, o prestižinės – 1710 eur.
 
 
  

Žymos: Vilnius, Kainos, nauji butai, Pilaitė, Naujamiestis, Baltupiai

Komentarai

Naujausi straipsniai