Tiesa.com inf.   |   2012-09-05

Vilniuje atidarytas prabangus viešbutis

  
Vilniuje atidarytas prabangus viešbutis Atidarymo ceremonija.

Trečiadienį pirmasis seniausio Europoje prabangių viešbučių tinklo „Kempinski Hotels“ valdomas penkių žvaigždučių viešbutis Baltijos šalyse atvėrė duris Lietuvos sostinėje. Vilniuje, šalia Katedros aikštės, Universiteto g. 14/2, įsikūrusiame „Kempinski Hotel Cathedral Square“ viešbutyje įrengti 96 aukščiausios klasės kambariai ir apartamentai.

Jis miesto svečius vilios išskirtine vieta pačioje senamiesčio širdyje, rafinuotu interjeru ir „Kempinski“ vardu, kuris visame pasaulyje siejamas su aukščiausios kokybės aptarnavimu.
„Prieš šimtmetį „Kempinski Hotel Cathedral Square“ vietoje jau veikė viešbutis „Niujorkas“, o dabar, atlikus pastato restauraciją, jis vėl pretenduoja tapti Vilniaus visuomenės centru. Šis atidarymas žymi „Kempinski“ ženklo debiutą Baltijos šalyse. Tikimės, kad tai ne tik praplės Lietuvos sostinės turizmo galimybes, bet ir padės sostinės svečiams atrasti unikalią jos centrinę dalį, o visai šalies viešbučių industrijai – žengti žingsnį pirmyn ir joje įsitvirtinti itin aukšto aptarnavimo standartams“, – teigia Noel Attard, viešbučio „Kempinski Hotel Cathedral Square“ direktorius.
Anot N. Attard, aukščiausios klasės viešbutyje buvo siekiama išsaugoti sostinės praeities turtus ir įkūnyti šiuolaikiškos prabangos standartus. Pastato restauracijos metu buvo atidengti XVI a. Vilniaus gynybinės sienos fragmentai, kuriuos pavyko tinkamai užkonservuoti. Šiuo metu dalį šios sienos, dengiamos stiklu, viešbučio svečiai gali išvysti prie įėjimo į restoraną.
 
Viešbutyje tikimasi sulaukti svečių, atvykstančių į Lietuvą tiek verslo reikalais, tiek praleisti atostogų ar kelių laisvų dienų. Visi 96 „Kempinski Hotel Cathedral Square“ kambariai ir apartamentai yra skirtingi ir unikalūs. Juos vienija tai, kad visiems jiems įrengti buvo naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, o interjerai sukurti ieškant praeities tradicijos ir šiandienos estetikos sąsajų.
 
„Kempinski Hotel Cathedral Square“ išsiskiria prezidentiniais apartamentais, kurie apima 132 m2 ir yra didžiausi Vilniuje. Specialiai jiems buvo sukurti baldai, apartamentai yra įrengti taip, kad atitiktų griežčiausius saugumo reikalavimus, pavyzdžiui, juose buvo įmontuoti kulkoms atsparūs langai.
 
N. Attard pabrėžė, kad „Kempinski Hotel Cathedral Square“ bus laukiami ne tik svečiai iš užsienio, viešbutis pretenduoja tapti Vilniaus gyventojų laisvalaikio bei verslo susitikimų vieta. Vienas iš traukos centrų – prabangus restoranas „Telegrafas“. Taip jis pavadintas dėl to, kad nuo 1948-ųjų daugiau nei pusšimtį metų viešbučio pastate veikė centrinis miesto telegrafas. Restoranas, kuriame yra 76 sėdimos vietos, turi tiesioginį įėjimą iš gatvės pusės, jame sukurta neįpareigojanti ir laisva atmosfera, kurią papildo Katedros aikštės vaizdai.
 
Restorano virtuvei vadovauja vyriausiasis šefas Ciaran Gantly, didelę tarptautinę patirtį sukaupusi ir gerai kulinarijos pasaulyje žinoma asmenybė. Pasižymintis išskirtiniu kūrybiškumu, C. J. Gantly daug metų dirbo „Kempinski Hotels“ bei kituose prabangių viešbučių tinkluose, 4-5 žvaigždučių viešbučiuose Airijoje, rengė kulinarinius seminarus ir prezentacijas Jungtinėse Amerikos Valstijose. C. J. Gantly svečių sąraše rikiuojasi pasaulio įžymybės, muzikos žvaigždės bei garsūs politikai.
 
Kurdamas restorano „Telegrafas“ meniu, vyriausiasis šefas europietiškos virtuvės pagrindus inovatyviai sujungė su vietiniais produktais, ypač didelį dėmesį skirdamas sezoniniams ir šviežiems ingredientams. Meniu vyrauja europietiškos virtuvės patiekalai, nepamirštant ir lietuviškų skonių o taip pat keleto šefo gimtosios Airijos patiekalų. Visi jie derinami su kruopščiai atrinktais vynais.
Taip pat viešbutyje Kempinski Hotel Cathedral Square“ veikia „Le Salon“ foje baras, 600 m2 apimantis multifunkcinis konferencijų centras, skirtas verslo susitikimams ir konferencijoms, bei neoklasicistinio stiliaus didžioji banketų salė, talpinanti iki 200 svečių, kurioje bus rengiami svarbūs priėmimai ir išskirtinės šventės.
 
Be to, viešbutyje įrengtas aukščiausios klasės SPA centras, kuris lankytojams siūlys asmenines sveikatingumo programas, teiks grožio paslaugas, jame veiks sporto salė, uždaras šildomas baseinas, dvi pirtys.
 
 
  

Žymos: Vilnius, Viešbutis

Komentarai

Naujausi straipsniai