Tiesa.com   |   2016-07-27

Vilniaus oro uostas bus uždarytas mėnesiui

  
Vilniaus oro uostas bus uždarytas mėnesiui Orlaivių kilimo ir tūpimo takas Vilniaus oro uoste bus rekonstruojamas iš pagrindų.
Lietuvos aviacijos sostine laikinai taps Kaunas.

Nors daugelį gali ir nustebinti, tačiau kitais metais pagrindinis Lietuvos oro uostas bus uždarytas visą mėnesį. kaip aiškino oro uosto vadovai - bus vykdoma orlaivių kilimo ir tūpimo tako rekonstrukcija.

Vilniau soro uostas 2017-ųjų vasarą – nuo liepos 14 d. iki rugpjūčio 18 d. neveiks. Numatytu laikotarpiu lėktuvai Vilniuje nesileis, o susisiekimas su Lietuva bus užtikrinamas per kitus oro vartus – dauguma oro linijų planuoja šiuo laikotarpiu skrydžius perkelti į Kauną ir Palangą.
Orlaivių kilimo ir tūpimo takas Vilniaus oro uoste bus rekonstruojamas iš pagrindų – planuojami darbai tiek išorinėje, tiek gruntinėje jo dalyje. 1958 m. įrengtas takas paskutinį kartą buvo rekonstruotas prieš daugiau nei 20 metų.
 
Pasak įstaigos vadovų, darbų specifika neleidžia jų vykdyti vien naktimis ir nestabdant skrydžių – kokybiškiems darbams atlikti reikės kiek daugiau nei mėnesio laiko.
 
„Lietuvos aviacijos sostine laikinai taps Kaunas. Tikėtina, kad daugelis keleivių rinksis naudotis būtent šiais oro vartais. Negalime kokybiškos rekonstrukcijos atlikti tik naktimis, tokiu atveju galėtume tik palopyti taką, tačiau norisi vykdyti tvarią veiklą“, - sakė Vilniaus oro uosto direktorius Artūras Stankevičius.
 
Rekonstrukcijai palankiausia data pasirinkta kruopščiai įvertinus įvairius faktorius – daugumai darbų reikalinga aukštesnė oro temperatūra, taip pat jiems nepalankūs krituliai. 
  

Žymos: Vilniaus oro uostas, Vilnius, Skrydžiai

Komentarai

Naujausi straipsniai