Tiesa.com   |   BNS   |   2018-04-16

Vilniaus mero prie namų laukė kaukėtas vyras

  
Vilniaus mero prie namų laukė kaukėtas vyras
© Facebook nuotr.
Sostinės meras yra pasiryžęs ginti savo šeimo sprivatumą.

Vilniaus meras Remigijus Šimašius teigia, kad sekmadienį grįžusį su vaikais namo prie durų jį pasitiko nepažįstamas kaukėtas vyras.

Apie tai sekmadienį „Facebook“ paskyroje paskelbęs meras paviešino ir vyro nuotrauką. R. Šimašius reiškė pasipiktinimą ir teigė, kad niekas neturi teisės gąsdinti jo šeimos, tačiau į policiją dėl incidento nesikreipė.
„Šiandien su vaikais grįžęs namo prie įėjimo durų radau štai tokį ufonautą, kuris turėjo man klausimų kaip merui. Apie tai, kodėl "per švelniai" baudžiami tie, kurie mašinas parkuoja ant žolės. Į juos atsakysiu. Tačiau šiuokart tema kita. Esu labai piktas, nes niekas neturi teisės gąsdinti mano šeimos. Šeimos ramybę aš ginsiu visais būdais“, – socialiniame tinkle rašė sostinės meras.
 
 
Jis ragino klausimų turinčius piliečius atvykti kalbėtis į savivaldybę ir nevelti jo šeimos į darbo reikalus.
 
„Daug kas raginate kreiptis į policiją. To daryti neplanuoju. Nes ji ir taip turi daug darbo. Nes tam po kauke pasislėpusiam žmogui, panašu, ir taip bus pamoka - manau, jis tiesiog nesusiprato ką daro“, – teigė R. Šimašius.
Sostinės meras sakė pats nesijaučiąs nesaugus ir manąs, jog tai - vienkartinis atvejis.
 
Merui paviešinus nepažįstamojo nuotrauką, jį pagal aprangą teigė atpažinęs žurnalistas Andrius Tapinas. Pastarasis nurodė, kad šis kaukėtas vyras buvo pastebėtas vienoje iš protesto akcijų: „Facebooke kažkur yra jo profilis, kad jis užsiima anoniminiais protestais. Bet viena protestuoti ar performancą daryti gatvėje, o kita – prie žmogaus namų“.
 
  

Žymos: Remigijus Šimašius, Vilniaus meras

Komentarai

Naujausi straipsniai