Tiesa.com   |   2015-06-03

Vėžiu sergančios mamos prašymas: padėkite nusipirkti laiko

  
Vėžiu sergančios mamos prašymas: padėkite nusipirkti laiko Kaunietei Monikai Vilčinskienei 39-eri, o ji jau trejus metus kovoja su negailestinga liga.

Kaunietei menininkei Monikai Vilčinskienei tik 39-eri. Dviejų mažų mergaičių mama jau trejus metus kovoja su skrandžio vėžiu. Medikai konstatavo 4 stadiją. Jauna moteris vilties beveik nebeturi, tačiau ji prašo laiko, kuris kainuoja 66 tūkst. eurų.

Kalbant paprastai, Monikos skrandyje nepraeina maistas, todėl organizmas negauna maistinių medžiagų ir silpsta. Netrukus skrandis užsispaus taip, kad nepraeis net vanduo.
Ir tada 7-erių Marta ir 5-erių Marija neteks mamos, o vyras Martynas – žmonos, su kuria kartu išgyveno 18 metų, iš kurių tris – košmariškus, persmelktus vėžio.
 
Kaunas praras vieną įsimintiniausių miesto menininkių, 2008 metais apdovanotą už socialinės reklamos atvirukų seriją „Kaunas – mano miestas“.
 
Dvi sudėtingos operacijos, du chemoterapijos kursai – viskas perniek. Liga ima viršų.
 
Visa šeima dar kartu ir prašo pagalbos. Visa šeima dar kartu ir prašo pagalbos.
 
Gydytojai siūlo trečią kursą, su vaistais RAMUCIRUMAB, kurie padėtų metams, pusantrų. Tik bėda, kad šis vaistas Lietuvoje nekompensuojamas, nors ir registruotas. Ir liga progresuoja greičiau, nei šio vaisto kompensavimo mechanizmas. Tai kada nors įvyks, tik Monikos tuo metu jau nebebus.
 
Monika atvira – vaistai tik laikinai pristabdys ligą. Visi žinome, kuo iš tiesų viskas baigsis, be iliuzijų ar tuščių vilčių. Tačiau dar galima Martai ir Marijai parodyti, kad bandyti visada verta, nes mergaitės galbūt dar metus turės mamą. Galbūt tik pusmetį. Kad ir porą mėnesių. Kad ir tiek.
Socialiniame tinkle „Facebook“ pasklido mamos prašymas padėti jai nugyventi dar bent šiek tiek. Žmonės dalijasi šia žinute ir ragina vieni kitus aukoti net ir mažas sumas pinigų, kuriuos kartu sudėjus juodžiausia diena būtų nustumta bent šiek tiek toliau į ateitį.
 
Reikalingų vaistų kurso kaina: 66 000 EUR.
 
Aukojimo sąskaita:
 
VŠĮ LIETUVOS IDĖJŲ FORUMAS
Įm. kodas: 302578746
LT417300010143296545
SWEDBANK
BIC-HABALT22
 
Aukojantiems per PayPal: info@4room.lt
Jauna mama augina dvi dukras – 7-erių Martą ir 5-erių Mariją. Jauna mama augina dvi dukras – 7-erių Martą ir 5-erių Mariją.
  

Žymos: Skubi pagalba

Komentarai

Naujausi straipsniai