Tiesa.com   |   2016-08-25

V. Adamkus džiaugiasi: vėžys atsitraukė

  
V. Adamkus džiaugiasi: vėžys atsitraukė
© Wikimedia.org
89-erių kadenciją baigusio prezidento sveikata pastaruoju metu vis gerėja.
Prezidentas dėkojo žmonėms už palaikymą, kurį teigė jautęs visus tuos metus, kai teko iškęsti gydymą, per kurį neteko ir vieno inksto.

Kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus sulaukė džiugių žinių – trejus metus jį alinęs vėžys atsitraukė. Medikai jau kurį laiką neranda atsinaujinusių židinių, sveikata gerėja, pranešė TV3 „Žinios“.

Prezidentas dėkojo žmonėms už palaikymą, kurį teigė jautęs visus tuos metus, kai teko iškęsti gydymą, per kurį neteko ir vieno inksto. „Esu dėkingas visiems, kurie mane palaikė moraliai visus ligos metu, savo maldomis, savo linkėjimais geriausiais. Randu ryšį tarp savo darbo ir žmonių jausmų“, - sakė V. Adamkus.
Pastaruoju metu 89-erių kadenciją baigęs prezidentas tris kartus per savaitę kankosi Santariškėse, kur jo laukia baseino procedūros. Tokia terapija taikoma po intensyvaus gydymo plaukioti mėgusiam V. Adamkui labai patinka.
 
Jis teigė, kad šiuo metu jaučiasi vis geriau ir apgailestauja, kad dėl prastos sveikatos vasarą negalėjo dalyvauti svarbiuose renginiuose.
 
Prezidentas taip pat teigė esąs nusiminęs dėl šiuo metu vykstančios ypatingai pasyvios rinkiminės kampanijos – iki rinkimų liko pusantro mėnesio, o rinkiminės atmosferos nesijaučia: žmonėms nerūpi kandidatai, o šie taip pat nededa pastangų pristatinėdami savo vizijas.
 
  

Žymos: Vėžys, Prezidentas, Valdas Adamkus, Gydymas, remisija

Komentarai

Naujausi straipsniai