2016-09-23

Užsienio lietuviams – speciali gydymo programa

  
Užsienio lietuviams – speciali gydymo programa

Vos per savaitę MIR klinikos gydytojų komanda gali pakeisti Jūsų šypseną neatpažįstamai. Šios gydymo programos privalumus teigiamai įvertino jau daugiau nei 1000 pacientų, trumpam atvykusių į Lietuvą iš svečių šalių.

Gydymo programa ,,Pacientams iš užsienio“
Ši programa skirta tiek lietuviams, gyvenantiems kitose šalyse, tiek užsieniečiams, vertinantiems mūsų gydytojų patirtį ir žinias. Didžiausias programos ,,Pacientams iš užsienio“ privalumas – itin trumpas gydymo laikas, per kurį pasiekiamas nepriekaištingas estetinis ir funkcinis rezultatas.
 
Gydymo planas
 
Gydymo plano sudarymas – pirmasis ir bene svarbiausias etapas, – teigia MIR klinikos odontologė Jolita Ruginienė. – Pacientams iš užsienio gydymo planą sudarome nuotoliniu būdu – bendraudami elektroniniu paštu bei telefonu. Tereikia apsilankyti MIR klinikos svetainėje ir užpildyti specialią anketą (www.mirklinika.lt/pacientams-is-uzsienio). Įvertinę paciento pateiktą informaciją sudarome detalų gydymo planą: numatome būtinas procedūras, jų kainas bei vizitų skaičių. Atsižvelgdami į paciento poreikius šį planą koreguojame arba pasitvirtiname.
 
Gydymo eiga
 
Priklausomai nuo to, kokios procedūros numatytos plane, gydymo tikslais į Lietuvą gali reikėti atvykti kartą arba du kartus. Jei pacientui reikalingas tik terapinis gydymas bei estetinės procedūros, tokios kaip plombavimas ar protezavimas, atkurti šypseną galime vos per vieną 7–10 dienų trukmės vizitą. Jei plane numatytos chirurginės procedūros, tokios kaip dantų implantacija, kaulo augmentacija ar sinuso dugno pakėlimas, suplanuojame du 7–14 dienų trukmės vizitus per pusę metų.
Jolita Ruginienė Jolita Ruginienė
Vienas vizitas Lietuvoje: terapinis gydymas ir estetinės procedūros
 
Estetinės procedūros atliekamos tuo atveju, kai pacientas turi visus nuosavus dantis, bet dėl tam tikrų priežasčių reikėtų pakoreguoti jų formą, dydį ar spalvą. Atkurti estetinį vaizdą galima keliais būdais: plombuojant, laminatėmis ar protezuojant. Kad ir kurį būdą pasirinktume, pirmiausia taikome terapinį gydymą, tai yra sugydome ėduonies pažeistus dantis.
Estetinis plombavimas
 
Estetinis plombavimas – bene dažniausiai taikomas dantų restauracijos būdas: tokiu būdu galima atkurti pažeistus ėduonies, nuskilusius ar nudilusius dantis, pakoreguoti jų formą, spalvą ar panaikinti matomus tarpus. Tinkamai prižiūrėdamas dantis pacientas rezultatu galės džiaugtis vidutiniškai 5–7 metus.
 
Estetinis plombavimas Estetinis plombavimas
Laminatės
 
Laminatės naudojamos tuo pačiu tikslu, kaip ir atliekant estetinį plombavimą. Skirtingai nei plombos, laminatės ilgainiui nekeičia spalvos ir netrupa. Laminatėmis dengti dantys atrodo itin natūraliai, o jų tarnavimo laikas ženkliai ilgesnis, nei estetinio plombavimo. Svarbu paminėti ir tai, kad restauruojant šiuo metodu išsaugoma daugiausiai sveiko natūralaus danties audinio.
Laminates Laminates
 
Protezavimas
Protezavimas ant dantų atliekamas tada, kai dantys pažeisti tiek, kad jų nebeįmanoma patikimai atkurti plombinėmis medžiagomis ar laminatėmis. „MIR klinikoje“ dantų protezai daromi išskirtinai tik iš cirkonio keramikos. Dantys, pagaminti iš šios medžiagos, atrodo itin natūraliai, yra tvirti bei tinka metalui alergiškiems žmonėms. Dantų protezavimas taip pat atliekamas ir ant implantų.
 
 
Du vizitai Lietuvoje: chirurgija, terapinis gydymas ir estetinės procedūros
 
 
Chirurginės procedūros neišvengiamos, jei pacientas yra praradęs dalį nuosavų dantų arba esamų nebeįmanoma patikimai atkurti minėtaisiais būdais. Jei gydymo plane numatyta dantų implantacija, įprastai suplanuojame du vizitus į Lietuvą.
 
Pirmasis atvykimas
Atvykus pirmą kartą įgyvendinama visa chirurginė dalis: pašalinami nereikalingi dantys, atliekama kaulo augmentacija, įsriegiamas reikiamas skaičius implantų. Po savaitės pašalinami siūlai. Jei pacientas pageidauja, pritvirtinamas ir laikinas protezas, kuris kelis mėnesius atrodys ir tarnaus lyg savi dantys.
 
Antrasis atvykimas
 
Po 2–5 mėnesių, prigijus įsriegtiems implantams, laikini protezai pakeičiami tvirtais ir natūraliai atrodančiais nuolatiniais dantimis. Kartu atliekamas ir terapinis gydymas bei kitos suplanuotos estetinės dantų procedūros.
 
 
MIR klinika
 
Adresas Kalvarijų g. 272A, Vilnius
Mob. +370 611 55 512
Tel. +370 5 2195971
El. paštas info@mirklinika.lt
Tinklalapis www.mirklinika.lt
Facebook MIR Tarptautinis Implantologijos Centras
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai