Tiesa.com   |   2013-01-14

Už prievartavimus Liverpulyje lietuvis kalės iki gyvos galvos

  
Už prievartavimus Liverpulyje lietuvis kalės iki gyvos galvos Stebėjimo kameros užfiksavo M. Butkų (mėlynas žym.) sekantį savo auką (raudonas žym.).

Lietuvis Mindaugas Butkus į Liverpulį atvyko 2011 metų pabaigoje, atlikęs bausmę Lietuvos kalėjime. Tačiau ir Anglijoje jis netrukus įvykdė du žiaurius nusikaltimus dėl kurių atsakomybės jam nebepavyko išvengti, pranešė Liverpoolecho.co.uk.

Klausydamasis nuosprendžio teisme, 23-ųjų metų vyras neparodė jokių emocijų, kai jam buvo skirta kalėjimo iki gyvos galvos bausmė už 6 išprievartavimus, užpuolimą, ginklo nešiojimą ir apiplėšimą.
Nusikaltimus Liverpulyje lietuvis įvykdė 2012 metų sausio ir vasario mėnesiais, tiesa, teisme jis neprisipažino kaltu. Vyrui buvo pateikti kaltinimai dėl dviejų moterų užpuolimo, sužalojimo ir prievartos panaudojimo.
Pirmoji M. Butkaus auka su juo susipažino vienoje užkandinėje ir pakvietė į svečius. Vėliau, vyrui pradėjus reikalauti lytinių santykių ir moteriai atsisakius, ji buvo sumušta ir išprievartauta. Tuomet vyrui pavyko pabėgti iš įvykio vietos.
 
Jau po trijų savaičių M. Butkus užpuolė kitą 21-erių metų studentę, nusekęs ją prie pat jos namų. Įspraudus merginą į nuošalų kampą, vyras ją išprievartavo ir pavogė du svarus.
 
Prieš šiuos įvykius, Lietuvoje vyras jau buvo nuteistas šešeriems metams kalėjimo už žiaurų apiplėšimą, kurio metu perrėžė auką peiliu virš akies. Tuomet po dviejų metų nelaisvės, jis buvo paleistas lygtinai.
 
Po teismo Liverpulyje bus sprendžiama dėl lietuvio deportacijos į Lietuvą.
 
 
  

Žymos: Anglija, Teismas, Nusikaltimas

Komentarai

Naujausi straipsniai