Tiesa.com   |   2015-11-20

Tūkstančiai pareigūnų gaudė nusikaltėlį su „Kalašnikovu”

  
Tūkstančiai pareigūnų gaudė nusikaltėlį su „Kalašnikovu”
© Policijos departamento nuotr.
Ginklą pagrobęs I. Molotkovas iki Naujininkų atvažiavo viešuoju transportu.
I.Molotkovas sulaikytas buvo prieš vidurnaktį Pelesos gatvėje, Naujininkų mikrorajone.

Ketvirtadienio vakarą vilniečiai buvo neramūs – sostinėje vyko iki šiol nematyto masto paieškos operacija. Net 3 tūkst. pareigūnų ieškojo iš policijos „Kalašnikov” automatą pagrobusio ir pasprukusio asmens.

Psichikos sutrikimų turintis ir nuo narkotikų priklausantis jaunas vyras pabėgo Pašilaičių mikrorajone. Policija netruko perspėti gyventojus būti budriais ir likti namuose. Asmuo įvardintas kaip pavojingas.
Apie 18 val. pasprukęs viename miegamųjų rajonų 24-erių jaunuolis netrukus jau buvo medžiojamas visame mieste. Policijos automobiliai ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) sraigtasparnis suko ratus Senamiestyje ir šalia esančiame Stoties rajone.
 
I.Molotkovas sulaikytas buvo prieš vidurnaktį Pelesos gatvėje, Naujininkų mikrorajone, kuriame anksčiau gyveno.
 
Jis jau buvo atsirakinęs ir nusiėmęs antrankius, o ginklą paslėpęs. Pasak policijos generalinio komisaro Lino Pernavo, I. Molotkovas į Naujininkus iš Pašilaičių atvažiavo viešuoju transportu.
 
Penktadienį teismo bus prašoma jį suimti. Policija apklausė savo kolegas, nuo kurių paspruko pavojingas asmuo, ir pradėjo tarnybinį tyrimą.
 
Nei Generalinis komisaras, nei Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis atsistatydinti nektino, bet vėliau apsigalvojo. Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasipiktino tokiais pareiškimais ir pareiškė, kad ministras jau ne pirmą kartą demonstruoja žemą politinį lygį neprisiimdamas politinės atsakomybės. 
 
Prabėgus mažiau nei parai nuo sensacingo pabėgimo, iš posto virto Vidaus reikalų ministras S. Skvernelis. JIs tvirtino, kad valstybei reikalingas stabilumas, o bet kokia vykdomosios valdžios skaldymo politika yra naudinga Lietuvos priešams.  
 
  

Žymos: Vilnius, Policija, pareigūnai, Kalašnikovas

Komentarai

Naujausi straipsniai