Tiesa.com   |   2013-05-21

Tarp narkotikų prekeivių gaujos ir lietuvis

  
Tarp narkotikų prekeivių gaujos ir  lietuvis Milžiniškoje narkotikų kontrabandoje dalyvavo ir lietuvis.

Birminghamo policija susekė ir sugavo devynių vyrų kompaniją, kuri vykdė kokaino kontrabandą į Birminghamą iš Olandijos. Kartu sulaikytas ir kalėti nuteistas sunkvežimio, kuriuo buvo gabenami narkotikai vairuotojas – Vaidas Guoda, kuris nubaustas devyneriems metams ir keturiems mėnesiams kalėjimo, pranešė „BirminghamMail“.

Per praėjusiųjų metų keturiolika savaičių net aštuonis kartus gaujos užsakymu lietuvis į Jungtinę Karalystę iš Olandijos įvežė 1,6 mln. svarų vertės kokaino krovinį. Gauja buvo pasirūpinusi specialia policijos sekimą blokuojančia įranga, kuri turėjo juos apsaugoti nuo susekimo, tačiau to padaryti gaujai nepavyko.
Policija vykdydama suėmimo operaciją pirmiausia sulaikė du gaujos narius, kurie turėjo ginklų ir dideles sumas pinigų. Vėliau buvo suimti ir kiti daugiau ar mažiau prie narkotikų kontrabandos prisidėję nariai.
 
Iš viso buvo sulaikyti ir nuteisti devyni vyrai, dalyvavę kontrabandos operacijose, kurie kartu sudėjus kalės 73 metus. Vidutiniškai vienas žmogus nubaustas nuo 7 iki 13 metų laisvės atėmimo bausmėmis.
  

Žymos: Narkotikai, Nusikaltimai

Komentarai

Naujausi straipsniai