Tiesa.com   |   2016-02-03

Švedijoje nužudytas paauglys palaidotas Lazdijuose

  
Švedijoje nužudytas paauglys palaidotas Lazdijuose
© Flickr.com
Lietuvių teigimu, 15-emtį Arminą kerštaudamas nužudė bendraamžis siras. (Flickr.com)
Mohmedas baisų keršto planą, kaip nubaus lietuvį, surezgė per kalėdines atostogas, o jį įvykdė tik grįžęs į mokyklą.

Žinia apie Švedijoje nužudytą paauglį iš Lietuvos sukrėtė sausį. Penkiolikmečio gyvenimas svetur baigėsi po dūrio peiliu į širdį. Į Lietuvą Švedijoje nužudytas penkiolikmetis grįžo baltame karste.

Artiemieji ir draugai į paskutinę kelionę jį palydėjo šią savaitę. Kaip pranešė portalas delfi.lt, vaikinas trečiadienį palaidotas Lazdijų miesto kapinėse.
Žiniasklaidai pranešė, kad Arminas su tėvais gyventi į Švediją išvyko prieš kelis metus. Berniukas buvo linksmas, draugiškas, jam puikiai sekėsi mokykloje. Gyvenimas staiga baigėsi po konflikto su tą pačią mokyklą lankiusi pabėgėliu.
 
Nepatvirtintais duomenimis, prieš lietuvį ranką pakėlė jo bendraamžis siras Ahmedas. Armino artimieji pasakojo, kad tarp berniukų konfliktas kilo po to, kad lietuvis stojo ginti savo geriausios draugės švedės. Teigiama, kad prie mergaitės priekabiavo iš Sirijos į Švedija atvykęs pabėgėlis.
 
Vaizdo kamerose užfiksuota, kaip Arminas trenkia Mahmedui per veidą, spyrė. Vėliau buvo pasakojama, kad po šio įvykio, iš siro mokiniai pradėjo tyčiotis ir jį engti. Policija pateikė kiek kitokią versiją: neva, vaikinai konfliktavo ne vieną kartą.
 
Mohmedas baisų keršto planą, kaip nubaus lietuvį, surezgė per kalėdines atostogas, o jį įvykdė tik grįžęs į mokyklą. Armino gyvybė užgeso šių metų sausio 11-ąją.
 
Tiesa, švedų policija apie nusikaltimą įvykdžiusį paauglį jokios informacijos neteikia. Slepia ir jo kilmę bei tapatybę. Lietuvių teigimu, taip elgiamasi todėl, kad švedai bijo blogai kalbėti apie pabėgėlius.
 
Kur toliau gyvens ir kokių veiksmų imsis Armino tėvai, žurnalistams sužinoti nepavyko. Teigiama, kad dabar jiems svarbiausia sulaukti teismo verdikto, o tyrimas gali užtrukti nuo 6 iki 9 mėnesių.
 
  

Žymos: Švedija, Nužudymas, Lietuvis, Paauglys, Tragedija

Komentarai

Naujausi straipsniai