tiesa.com   |   2013-12-12

Sportininkė netramdė jaudulio tapdama Lietuvos piliete

  
Sportininkė netramdė jaudulio tapdama Lietuvos piliete I. Tobias ir D. Stagniūnas atstovaus Lietuvai žiemos Olimpinėse žaidynėse, nes Isabella gavo Lietuvo

Šokėja ant ledo IsabellaTobias verkė iš laimės. Jai pagaliau suteikta Lietuvos pilietybė. Sportininkė lydima savo šokių partnerio Deivido Stagniūno bei tėvų davė priesaiką Lietuvos respublikai Vidaus reikalų ministerijoje.

 Jauna mergina neslėpė jaudulio ir teigė, kad tai ne džiaugsmas, o ekstazė. Prezidentės išimties tvarka suteikta pilietybė atvėrė šokėjams galimybę atstovauti Lietuvai Olimpinėse žaidynėse.
Pakiliai nusiteikusi šokėja į Lietuvą iš JAV, kur treniruojasi kartusu lietuviu D. Stagniūnu, atvyko dienai iki pilietybės suteikimo ir priesaikos ceremonijos. Ji su pasitikusiais žurnalistais pasisveikino lietuviškai ir prispažino, kad ši diena jai labai reikšminga, todėl labai jaudinasi.
 
Emocijų nepavyko sutramdyti ir tariant priesaikos žodžius. 22-ejų šokėja labai jaudinosi ir sakė, kad padarys viską, jog nenuviltų Lietuvos, o sportiniai rezultatai džiugintų visus. Sportininkė apsipylė ašaromis. Anot jos, tai ilgai laukta diena, nes pilietybės prašymas anksčiau buvo atmestas, tad jai prezidentės sprendimas suteikė ypač daug džiaugsmo.
 
Jos partneris ant ledo D. Stagniūnas žiniasklaidai tvirtino, kad jeigu šį kartą Isabella nebūtų gavusi pilietybės, jis būtų baigęs karjerą. Pasak sportininko, kiekvienas sportininkas daug jėgų atiduoda treniruotėms ir varžyboms, tačiau visi svajoja apie svarbiausią startą gyvenime – Olimpiadą. Dabar ši svajonė išsipildys.
 
  

Žymos: Sportas, Pilietybė, Dviguba pilietybė

Komentarai

Naujausi straipsniai