Viktorija Rinkevičiūtė   |   2015-09-16

Socialiniuose tinkluose pagalbos prašiusią mamą užsipuolė komentatoriai

  
Socialiniuose tinkluose pagalbos prašiusią mamą užsipuolė komentatoriai
© „Facebook” nuotr.
Moteris „Facebook" parodė savo darbų pavyzdžius ir paprašė jai duoti darbo siūti.

„Tiesa" savaitgalį rašė apie televizijos laidų vedėjos ir stilistės Agnės Jagelavičiūtės socialiniuose tinkluose organizuotą neįprastą paramos akciiją. Ji skatino duoti darbo sunkiai Lietuvoje besiverčiančiai keturių vaikų mamai, kuri per mėnesį turi išgyventi vos už porą šimtų eurų. Tačiau iš internautų mama susilaukė itin neigiamos reakcijos.

A. Jagelavičiūtė sureago į „Facebooke” plintantį keturių vaikų mamos iš Kauno pagalbos prašymą: „Sveikos, mamytės, esu keturių vaikučių mama, auginu juos viena. Šį mėnesį gavau gerokau mažiau pajamų, tad išgyventi su tokia šeimyna nuomojantis butą man – bėda. Todėl prašau Jūsų, duokit darbo ;)
Taisau drabužius, siuvu užuolaidas, galiu pasiūti nesudėtingo modelio sijonuką. Jei netinka mano pasiūlytas įkainis, sakykite, taikysiu nuolaidą. Man svarbus kiekvienas centas. Galima atsiskaityti daržovėm, vaisiais ar kitais maisto produktais.”
Savo asmeninėje „Facebooke” paskyroje mamytė paaiškino, kad finansinių sunkumų jai iškilo dėl alimentų vengiančio mokėti buvusio vyro.
 
„Mano Manto tėvas išsisukinėja nuo alimentų, todėl padirbęs porą dienų, ima nedarbingumo lapelius. Vietoj 360, šį mėnesį gavau tik 70 eurų alimentų,” – rašė keturių vaikų mama Viktorija Gedminienė.
 
Ne pinigų, o darbo prašančios mamos iniciatyva sujaudino žinomą stilistę A. Jagelavičiūtę. Ji moters prašymu pasidalino savo socialinio tinklo paskyroje ir pridėjo tokią žinutę: „Palaikykime šaunią mamą! Darbas ir orumas - vieno lauko uogos!
 
O didžiausia jėga, kad nenori imti tiesiog pinigų, o nori dirbti. Tokios mamos vaikams nereikia jokių superherojų, nes superherojė yra jų mama!”
Lietuvos įžymybės per vakarėlius rems keturių vaikų mamą
 
Po to, kai V. Gedminienės pagalbos prašymu pasidalino A. Jagelavičiūtė ir kitos Lietuvos įžymybės ir jis ėmė masiškai plisti socialiniuose tinkluose, moteris „Facebooke” dėkojo už pagausėjusius užsakymus. Ji netgi užsiminė, kad atsirado geradarė, kuri jai pasiūlė iš mažo buto persikraustyti į didelį namą, už kurio nuomą nereikės mokėti.
 
„Visada svajojau, kad mano vaikai turėtu pilnavertį gyvenima, dariau viską, kad jiems nieko netrūktų.
Padariau nemažai klaidų, bet tik per jas atradau teisingą kelią. Mano svajonės pildosi,” - rašė už pagalbą dėkinga mama.
 
Vis dėlto jos pagalbos prašymas sulaukė ir daug neigiamų internautų komentarų, pranešė lrytas.lt.
„Taip, gyvena skurde, bet rankas kojas turi, nedirba, tai bent namus susitvarkytų – baisi netvarka ir dvokas ir tikrai nepasiteisinimas, kad blogai gyvena. Šluotą į rankas ir marš namų kuoptis, nereiks vaikams tokioj antisanitarijoj gyvent. Patikėkit rūbus po jos sutvarkymo teks skalbt ne vieną kartą, kad nesijaustų – kalbu iš patirties,“ – vieną iš piktų komentatorių citavo naujienų portalas.
 
„Nemanau, kad moteriškei reikia pervedinėt pinigų – jei abu su sūnum rūko, vadinasi, pinigų ir taip turi per daug. Dar vaikigalio sugyventinę prisiėmė...Tiek žmonių namuos, o tokia betvarkė,“ – dar pridėjo kitas komentatorius.
 
Buvo ir tokių, kurie moterį atvirai vadino aferiste, besipelnančia iš lengvatikių.
 
„Jei žmonės nesupranta, kad vaikas, gyvenantis tavo šeimoje yra VAIKAS, ir nesvarbu, kokiom aplinkybėm jis atsirado. Svarbu, kad mylimas. Negaišiu savo laiko žmonėms, kurie negirdi manęs, nes jiems svarbi jų tiesa ir kitos jie nenori girdėt,” - piktavaliams savo „Facebook” paskiroje atkirto keturių vaikų mama V. Gedminienė.
 
  

Žymos: Agnė Jagelavičiutė, mama, pagalba

Komentarai

Naujausi straipsniai