Tiesa.com   |   2013-07-19

Skrydžiuose siautėjančių lietuvių netrūksta

  
Skrydžiuose siautėjančių lietuvių netrūksta Lietuviai jau pagarsėję savo nemandagumu tarp skrydžius aptarnaujančių įgulos narių.

Vasaros metu skrydžiai iš Britanijos miestų į Lietuvą būna perpildyti, tad neretai tautiečiams nepavyksta išvengti ir nemalonių incidentų, kai alkoholio padauginę keleiviai nebesuvaldo savo emocijų skrydžio metu.

Kaip skelbia portalas Lrytas.lt, jau antrą kartą per šį mėnesį „Ryanair“ lėktuve, skridusiame iš Londono į Kauną, įgula ir keleiviai turėjo tramdyti girtą keleivį. Kadangi vyras buvo nusiteikęs ypač agresyviai, jį teko surišti ir pasodinti į vietą. Dėl tokio incidento lėktuvas vėlavo nusileisti, nes įgula turėjo apsukti papildomą ratą apink Kauną.
Vėliau paaiškėjo, kad savo netinkamu elgesiu pasižymėjo 23 metų neblaivus Alytaus gyventojas. Jį nusileidus lėktuvui iš karto sulaikė pasienio ir policijos pareigūnai. Uždarytas į areštinę vyras užmigo, o jo bylą toliau tirs Kauno policijos pareigūnai.
 
Panašus incidentas nutiko dar liepos 7-ąją, kai lėktuvo įgula kartu su keleiviais turėjo tramdyti ypač aršų, alkoholio padauginusį lietuvį. Po nusileidimo jį sulaikius policijai, vyras taip pat nepakluso policijos reikalavimams, todėl pareigūnams prireikė net ašarinių dujų, kad sutramdytų įsismarkavusį keleivį.
 
 
  

Žymos: Ryanair, Pigūs skrydžiai, Emigrantai

Komentarai

Naujausi straipsniai