Delfi.lt ir Tiesa.com inf.   |   2012-03-21

Seimo nario visureigis taranavo studento mašiną

  
Seimo nario visureigis taranavo studento mašiną Po avarijos V.Babiliui sunegalavo širdis.

Automobilis „VW Touareg“, kuriuo naudojasi Seimo narys Vincas Babilius, kovo 19 d. vakarą Vilniuje atsitrenkė į „Mazda 6“, o paskui nuvertė šviesoforą. „Mazda“ vairuotojo ir jo keleivės teigimu, visureigį vairavo Seimo narys Vincas Babilius, kuris, palikęs mašiną automobilių stovėjimo aikštelėje, iš įvykio vietos pasišalino.

Pats V.Babilius kitą dieną po autoįvykio atsidūrė ligoninėje. Jis atsisakė bendrauti su policijos pareigūnais motyvuodamas prasta sveikata. Seimo narys pažadėjo atvykti į komisariatą, kai tik išeis iš ligoninės.
„Mazda 6“ vairuotojas Mindaugas Novikovas DELFI pasakojo, kad avariją sukėlęs parlamentaras buvo akivaizdžiai neblaivus: „Atrodė nemažai išgėręs, nei normaliai kalbėti, nei įvertinti situacijos nesugebėjo“.
 
Netrukus po avarijos visureigis „VW Touareg“ nuvažiavo iš įvykio vietos į netoliese esančią aikštelę. Pamatęs, kad avarijos kaltininkas nuvažiuoja, „Mazda“ vairuotojas puolė iš savo automobilio ir nusivijo visureigį. Aikštelėje nufotografavo kaltininko mašiną, užfiksavo jos numerį.
Tada visureigio vairuotojas išlipo iš savo automobilio ir pėsčias grįžo į avarijos vietą.
 
Pasak Vilniaus universitete teisę studijuojančio M. Novikovo, V. Babilius negrasino, bet ir neatsiprašinėjo, dėl nieko neapgailestavo. Seimo narys bandė susitarti su nukentėjusiuoju – siūlė pinigus (suma svyravo nuo 20 iki 25 tūkst. litų), žadėjo nupirkti kitą automobilį. Aiškino, kad „Mazda“ yra prasta mašina, reikia važinėti su tokia, kaip jo visureigis: „Ką tu čia su gelda važinėji, nupirksiu tau naują!“.
 
Vaikinas nesutiko ir iškvietė policija. Avarijos kaltininkas dar kurį laiką bandė įtikinti vaikiną paimti pinigus, bet šiam nesutikus, iš įvykio vietos pasišalino.
 
  

Žymos: Avarija, Seimas

Komentarai

Naujausi straipsniai