2011-06-08

Ryanair apribojo galimybę lietuviams pirkti bilietus internetu (dar papildyta)

  
Ryanair apribojo galimybę lietuviams pirkti bilietus internetu (dar papildyta) Oro linijų bendrovė teigia norinti apsisaugoti nuo sukčių.

Pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ panaikino galimybę lietuviams ir latviams įsigyti bilietus internetu likus mažiau kaip septynioms dienoms iki skrydžio. Trečiadienį buvo skelbiama, kad oro linijos draus pirkti bilietus skrydžiams, kurie bus vykdomi po savaitės ar vėliau, tačiau ketvirtadienį bendrovė atsiuntė paaiškinimą, kad apribojimai galioja tik atimiausioms 7 dienoms.

 
Saugumo specialistai pastebėjo, kad iš Lietuvos ir Latvijos sukčiavimo atvejų yra kur kas daugiau nei iš bet kurios kitos šalies. Apribojimai galioja visoms 18 krypčių iš Kauno ir šešioms iš Vilniaus. Latvijoje apribota galimybė įsigyti bilietus 15 krypčių, skelbia tinklalapis tnooz.com
„Ryanair“ teigia, kad veiksmų imsis ir kitose šalyse, tačiau mastai bus mažesnis nei Lietuvoje ar Latvijoje. Oro linijų benrovė tikisi, kad apbribojimai sugriaus sukčių schemas ir sutrumpinus rezervacijos laiką bus lengviau susekti nusikeltėlius.
 
Sprendimas apriboti pardavimus buvo priimtas po „Ryanair“ sutarties su „Cybersource“. Ši bendrovė, priklausanti „Visa“ grupei, ėmėsi realiu laiku stebėti visas rezervacijas oro linijų kompanijos svetainėje. „Ryanair“ internetu parduoda 99 proc. bilietų.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai