Tiesa.com   |   2016-05-05

Rinkėjai nusisuko nuo populiariausių partijų

  
Rinkėjai nusisuko nuo populiariausių partijų
© Tėvynės sąjunga/"Facebook"
Konservatoriai ir socialdemokratai praranda ištikimuosius rinkėjus.
Konservatorių rinkėjai dabar didesnes simpatijas jaučia liberalams.

Politikai garsina nuveiktus darbus, kad pasiektų pergalę kitais metais vyksiančiais rinkimais į seimą. Tik šios suvestinės įkvepia ne visus. Dvi seniausios šalies partijos praranda savo rinkėjus.

Tą parodė visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta apklausa, kurią paskelbė portalas delfi.lt. Remiantis pateiktais duomenimis, krenta ne tik socialdemokratų reitingai, bet ir konservatorių.
Apklausti rinkėjai teigė, kad jeigu rinkimai vyktų greitu metu, jie nebalsuotų už socdemą, o rinktųsi Darbo partijos kandidatą arba savo balsą atiduotų Valstiečių ir žaliųjų sąjungai. Pastaroji paskutiniu metu demonstruoja smarkų kilimą aukštyn, bet kiek laiko pavyks simpatijas išlaikyti, pasakyti politologams dar sunku.
 
Konservatorių rinkėjai dabar didesnes simpatijas jaučia liberalams.
 
Politologų teigimu, socialdemokratų reitingas krenta jau kurį laiką, tad tai jau galima laikyti tendencija – ši partija Lietuvoje praranda žmonių simpatijas.
 
Konservatorių palaikymo sumažėjimą kol kas komentuoti dar sunku. Manoma, kad tokį smukimą galėjo išaukti prasidėjusi partijos rinkiminė kampanija. Ji patiko ne visiems rinkėjams, bet dalis jų greitu metu tikrai sugrįš.
 
  

Žymos: Rinkimai, Konservatoriai, socialdemokratai, partijos

Komentarai

Naujausi straipsniai