Tiesa.com   |   2014-12-03

Prostitutę kankinęs lietuvis pasiųstas už grotų

  
Prostitutę kankinęs lietuvis pasiųstas už grotų Lietuvis Edgaras Vanagėlis atlikęs bausmę bus deportuotas.

Lietuvis nuteistas 13 metų nelaisvės po to, kai pernai rugsėjį dvi valandas kankino prostitutę. Mergina buvo prievartaujama, mušama ir verčiama šlapintis į kibirą.

23-ejų Edgaras Vanagėlis su dviem bendrais gatvėje prostitute dirbusią moterį pasikvietė į savo namus ir užpuolė. Policijos teigimu, moteris gavo stiprių smūgių į veidą, po kurių neteko kelių dantų ir patyrė kitų sužalojimų. Teismas išgirdo, kad praėjus metams 32-ejų nukentėjusioji tebekenčia nuo potrauminio streso.
Readingo karūnos teisme, kuriame buvo nagrinėjama byla, nukentėjusioji prisipažino, kad pasirinkusi tokią profesiją ji žinojo galimą riziką. „Kartais būna pavojingų situacijų, jaučiuosi bejėgė. Tačiau toks žiaurumas prieš moterį yra visiškai nereikalingas ir nepriimtinas“, - skunde rašė auka.
 
„Prisimenu tą įvykį taip, lyg jis būtų nutikęs vakar. Pamenu, kaip bijojau ir maniau, kad jie mane rimtai sužeis, o gal net nužudys. Prisimenu, kad tuo metu tegalėjau galvoti apie savo vaikus ir bijoti, jog daugiau niekada jų nepamatysiu“, - teismui sakė užpulta prostitutė.
 
Lietuvis daugiau nei dešimtmetį praleis už grotų dėl išprievartavimo du kartus ir neteisėto įkalinimo. Atlikęs bausmę jaunas vyras bus deportuotas.
 
  

Žymos: Kalėjimas, Nusikaltimai

Komentarai

Naujausi straipsniai