Tiesa.com   |   2016-11-11

Prokurorų tyrimo darželyje detalės varo siaubą tėvams

  
Prokurorų tyrimo darželyje detalės varo siaubą tėvams
© Flickr.com
Pareigūnai toliau aiškinasi, ar viename Kauno darželių auklėtojos vaikus ramino vaistais.
Ikimokyklinio ugdymo įstaigos vadovės atmetė kaltinimus ir teigė, kad buvo nusteistos be teismo.

Prieš kelias savaites Kauno vaikų darželyje „Bitutė“ kilęs skandalas įgauna pagreitį. Darželyje buvo atliktos kratos, pareigūnai lankėsi ir apžiūrėjo ir kai kurių darželį lankačių tėvų namuose. Teigiama, kad kratų metu pedagogų rankinėse rasta benzodiazepinų grupei priskiriamų vaistų.

Kaip surengtoje spaudos konferencijoje sakė Kauno apylinkės prokuratūros prokurorė Renata Oželienė, nors vaistai ir rasti, tačiau kol kas negalima teigti, kad šie medikamentai buvo duodami vaikams. Prireiks daugiau tyrimų, kurie gali užtrukti ne vieną savaitę, pranešė portalas delfi.lt.
„Tiesa“ rašė, kad būtent šių vaistų pėdsakų buvo aptikta ir į Kauno klinikas pristatyto dvimečio berniuko organizme. Mama apkaltino darželio darbuotojas, kad šios sugirdė vaikui striprių psichotropinių vaistų. Anot berniuko motinos, tokiu būdu auklėtojos norėjo nuraminti judrų ir jautrų vaiką.
 
Ikimokyklinio ugdymo įstaigos vadovės atmetė kaltinimus ir teigė, kad buvo nusteistos be teismo. Jos tikisi, kad pareigūnai atskleis visas detales.
 
Pareigūnai jau anksčiau kreipėsi į bendruomenę ir tėvus, kurių atžalos lanko darželį „Bitutė“.
 
Viena mama iš karto po viešumon iškilusios skandalo papaskaojo žiniasklaidai, kad ji taip pat įtarė darželio pedagoges duodant vaikams stiprių raminamųjų vaistų. Moteris pasakojo, kad pastebėjusi pasikeitusį vaiko elgesį ir pamačiusi jį „apdujusį“ kreipėsi į darželio direktorę ir pareikalavo vaiką perkelti į kitą grupę. Pradėjus lankyti to paties darželio kitą grupę, mama teigė, kad vaikas vėl tapo adekvatus.
 
 
  

Žymos: Vaistai, Vaikų darželis, Vaikai, Vaikas, tėvai, auklėtojos, kaltinimai

Komentarai

Naujausi straipsniai