tiesa.com   |   delfi.lt   |   2014-04-04

Prezidentauti šansą turi septyniese

  
Prezidentauti šansą turi septyniese Dalia Grybauskaitė laikoma realia pretendente antrai prezidentavimo kadencijai.

Tapti Lietuvos prezidentu realų šansą turės septyni kandidatai: dabartinė šalies vadovė Dalia Grybauskaitė, europarlamentaras Zigmantas Balčytis, Darbo partijos atstovas Artūras Paulauskas, Lenkų rinkimų akcijos lyderis Valdemaras Tomaševskis, sostinės vadovas Artūras Zuokas, Ignalinos meras Bronis Ropė, parlamentaras Naglis Puteikis.

 Vyriausioji rinkimų komisija oficialiai patvirtino, kad visi šie kandidatai surinkimo 20 tūkst. ir daugiau parašų, kurių autentiškumas patvirtintas. Tai reiškia, kad rinkiminė agitacija prasideda.
Iš būsimų lenktynių nesurinkę 20 tūkst. parašų iškrito visuomenės veikėjas Rolandas Paulauskas ir prezidento Algirdo Mykolo Brazausko našlė Kristina Brazauskienė ir Linas Balsys, verslininkas Vladas lašas, signataras Rolandas Paulauskas, vairuotojas Jonas Lašinis, pranešė portalas delfi.lt.
 
Rinkimai vyks šių metų gegužę. Prognozuojama, kad šansų laimėti jau pirmame ture gali D. Grybauskaitė. Jeigu būtų antrasis turas, tai jame greičiausiai grumsis dabartinė prezidentė ir socialdemokratų kandidatas Z. Balčytis.
 
 
  

Žymos: Dalia Grybauskaitė, Prezidento rinkimai

Komentarai

Naujausi straipsniai