Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2019-10-13

Po mamos žūties V. Ušackas pasidalijo jautria žinute: tu mus visada lydėsi

  
Po mamos žūties V. Ušackas pasidalijo jautria žinute: tu mus visada lydėsi
© Facebook

Spalio 9-ąją automobiliui atsitrenkus į medį žuvo diplomato Vygaudo Ušacko mama. Kaip buvo pranešama, automobilį vairavo žinomo vyro brolis, kuris iškart buvo nugabentas į ligoninę.

Šiandien politiko mamai, Laimai Ušackienei, būtų sukakę 87-eri. Po skaudžios netekties, V. Ušackas pasidalijo jautria žinute ir padėkojo visiems, kurie pareiškė užuojautą.
Socialiniuose tinkluose V. Ušackas svarstė, jog neseniai jo šeimą supurčiusi nelaimė yra nulemta likimo. Prieš pat savo gimtadienį politiko mama atgulė amžinojo poilsio.
 
„Šiandien su šeima ruošėmės švęsti Mamos 87-ąjį gimtadienį. Tačiau likimas sudėliojo taip, kad vakar ją palydėjome į kitą kelionės stotelę.
 
Nuoširdžiai dėkoju visiems, pareiškusiems užuojautą, buvusiems su mumis kartu maldoje. Ilsėkis ramybėje, brangi Mama. Mums Tavęs labai trūks.
 
Nors mes žinome, kad tu mus visada lydėsi ir iš Aukštai stebėsi bei, kaip dažnai mėgdavai paauklėti, sakysi: „O, aš būčiau taip dariusi...“, – jautriai rašė V. Ušackas.
Primename, kad praėjusią savaitę Ukmergėje „Hondą“ vairavęs V. Ušacko brolis Eugenijus rėžėsi į medį. Keleivė netrukus žuvo, o vairuotojas dėl daugybinių sužalojimų pristatytas į Vilniaus ligoninę.
 
Policijos atstovai nurodė, kad vairuotojui nustatytas 1,28 promilės girtumas, jis buvo sužalotas ir išvežtas į ligoninę. Vėliau buvo skelbiama, kad E. Ušackas susidūrė su sveikatos problemomis, tad vairuodamas prarado sąmonę.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai