Tiesa.com   |   2017-03-14

Plungėje – atsisveikinimas su kelyje pagrobta ir nužudyta mergina

  
Plungėje – atsisveikinimas su kelyje pagrobta ir nužudyta mergina
© Pixabay.com
Plungiškiai kviečia prisidėti prie užuojautos ir trečiadienį uždegti gedulo žvakutes visoje šalyje.
Žiaurus nusikaltimas Lietuvą sukrėtė kovo 5-ąją dieną.

Plungė ir visa Lietuva gedi. Mažame Žemaitijos miestelyje pašarvota žiauriai nužudyta Ieva Strazdauskaitė. Balta urna su merginos palaikais skendi orchidėjose.

Ankstų antradienio rytą atsisveikinti su 26-erių I. Strazdauskaite atvyko artimieji. Ji bus laidojama trečiadienį.
Plungės miesto savivaldybės atstovai išplatino pranešimą, kviečiantį laidotuvių dieną nuo 8 iki 8.15 val. visus prisijungti prie bendros užuojautos I. Strazdauskaitės artimiesiems, uždegant žvakutes įstaigose ir įmonėse, kabinetuose ir klasėse.
 
Žiaurus nusikaltimas Lietuvą sukrėtė kovo 5-ąją dieną, kai važiuodama iš Plungės į Vilnių lyg skradžiai į žemę prasmego jauna mergina.
 
Policija nedelsdama pradėjo paieškas, tačiau merginos gyvybės išgelbėti nepavyko. Šeši vyrai ją nužudė sekmadienį, tą pačią pagrobimo dieną.

Merginai buvo suduota keliolika smūgių vien į galvą. Kuo mušta auka, dar aiškinamasi. Anot tyrėjų, smūgiai neatsitiktiniai – nusikaltėliai taikėsi būtent į gyvybiškai svarbų organą. 

“Tiesa” jau rašė, kad pareigūnų teigimu, žiauriai merginą nužudžiusiems šešiems asmenims mintis padaryti nusikaltimą kilo spontaniškai. Pamatę keliu važiuojančią prabangią “Audi A7” vyrai sumanė mašiną pavogti sukeldami avariją. Jai įvykus, I. Starzdauskaitė išlipo iš automobilio ir buvo pagrobta.

Mergina buvo nužudyta tą patį vakarą, o automobilį nusikaltėliai paliko nuošalioje vietoje Jonavos raj., kur vėliau planavo sugrįžti. Tačiau to padaryti nespėjo – pareigūnai automobilį aptiko greičiau.

Skaičiuojama, kad pardavę vogtą automobilį, nusikaltėliai būtų gavę apie 20-25 tūskt. eurų (17-21 tūkst. svarų sterlingų) arba po kelis tūkstančius kiekvienas. 

 

 

 

 
 
 
  

Žymos: Nusikaltimas, Nužudymas, Ieva Strazdauskaitė, Audi A7, Plungė, pagrobimas

Komentarai

Naujausi straipsniai