Tiesa.com inf.   |   2011-12-09

Per sprogimą Bostone sunkiai sužeistas lietuvis išleistas iš ligoninės (video, papildyta)

  
Per sprogimą Bostone sunkiai sužeistas lietuvis išleistas iš ligoninės (video, papildyta) Policija baigė bylos tyrimą ir perdavė ją įvertinti prokurorams.

Per sprogimą Bostono mieste tris ketvirtadalius kūno apdegęs lietuvis neseniai buvo išleistas iš ligoninės. Nors 24 metų Ryčio Genčo sužeidimai buvo labai rimti, tačiau vyras pamažu sveiksta, pranešė vietos policija.

Nuo liepos mėnesio lietuvis buvo gydomas Karalienės Elizabeth ligoninėje Birmingeme. „Sužeistas vyras, kurio kūnas smarkiai apdegė per sprogimą, sveiksta lėtai, bet progresas yra“, - sakė Linkolnšyro grafystės policijos atstovė spaudai.
Per sprogimą sandėlyje Bostone žuvo penki lietuviai: 39-erių Vaidas Krupenkinas, 32-ejų Laimutis Šimkus, 26-erių Ovidijus Mejeris, 24-erių Ričardas Gečas ir 18-metis Erlandas Dužinskas. O. Mejeris ir E. Dužinskas buvo broliai. Jų motina Snieguolė Dužinskienė, sužinojusi apie abiejų sūnų mirtį, atsidūrė ligoninėje. Abu vaikinai buvo iš Tauragės.
 
Policija baigė bylos tyrimą ir perdavė ją įvertinti prokurorams. Sausį paaiškės, ar byla keliaus į teismą, ar bus nutraukta. Pareigūnai laikosi versijos, kad lietuviai sandėlyje iš bulvių nelegaliai gamino alkoholį. Sprogimą liepos 13 dieną greičiausiai sukėlė cheminė reakcija. Visi lietuviai gyveno Pyterbore.
 

  

Komentarai

Naujausi straipsniai