Tiesa.com   |   2010-12-03

Penkiasdešimtuke ir Lietuvos bendrovės

  
Penkiasdešimtuke ir Lietuvos bendrovės

Dvi Lietuvos bendrovės pirmą kartą pateko į sparčiausiai Vidurio Europoje augusių įmonių penkiasdešimtuką. Į tarptautinės audito bendrovės „Deloitte\" sudaromą reitingą iš Estijos pateko viena bendrovė, o iš Latvijos nėra nė vienos įmonės, rašo „Verslo žinios”.

„Darbas yra vienintelė pajamų augimo priežastis. Dirbti ir mažiau verkti. Štai ir visas atsakymas", - lakoniškai spartaus finansinių rezultatų augimo priežastis nurodo Artūras Mrazauskas, UAB "Arginta" direktorius.
Ši metalo apdirbimo įmonė "Delloite" sąraše užima 48-ąją vietą. 2005-2009 m. jos pajamos augo 231 proc., iki 39,547 mln. Lt.
Į „Deloitte" reitingą „Fast 50" patenka per pastaruosius penkerius metus sparčiausiai augusios technologijų bendrovės ar bendrovės, kurios didelę dalį investicijų skiria moksliniams tyrimams, jų plėtrai. Jų apyvarta turi viršyti 50 000 eurų (172 640 Lt), o būstinė turi būti įsteigta vienoje iš 17 Vidurio Europos šalių.
 
Antra iš lietuvių įmonių, patekusių į sparčiausiai augusiųjų sąrašą, - UAB „Baltnetos komunikacijos" (BK). 45-ą vietą užimanti įmonė per pastaruosius penkerius metus pajamas padidino 246 proc., iki 24,199 mln. Lt.
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai