Tiesa.com   |   2015-07-30

Paslaptingų mirčių grandinė aplink Vilniaus taborą

  
Paslaptingų mirčių grandinė aplink Vilniaus taborą
© Wikimedia.org
Įtariama, kad į heroino dozes galėjo būti įmaišyta žiurknuodžių.
Trečiadienį miške rastas vos 30-ies metų vyras. Tai jau trečias narkomanas miręs nuo čigonų heroino žmogus per šią savaitę.

Vilniaus čigonų taboras vėl sulaukė padidinto policijos dėmesio. Mat šią savaitę aplink šią sostinės piktžaizdę rastas ne vienas negyvas žmogus. Pareigūnai įtaria, kad visi narkomanai vartojo tabore įsigytus nekokybiškus narkotikus.

 Trečiadienį miške rastas vos 30-ies metų vyras. Ir tai jau trečias narkomanas numiręs nuo čigonų heroino žmogus per šią savaitę. Praėjusią savaitę, kaip pranešė portalas delfi.lt, buvo užfiksuoti dar keturi mirties nuo narkotikų atvejai: trys negyvėliai rasti pačiame tabore, o vienas šalia Vilniaus autobusų stoties esančiame viešbutyje „Panorama“.
Spėliojama, kad čigonai, pritrūkę narkotinių medžiagų, į heroiną įmaišė žiurknuodžių ar kitų nuodingų medžiagų, kad padidintų narkotikų kiekį. Tokią dozę susileidę narkomanai numirdavo iš karto.
 
Jeigu būtų įrodyta, kad čigonai iš tikrųjų primaišė ypatingai nuodingų medžiagų, kaltiesiems būtų keliamos baudžiamos bylos ne dėl prekybos narkotikais, o dėl tyčinės žmogžudystės.
 
LNK „Žinios“ taip pat pranešė, kad aplink taborą, apsilankius policininkams, sukiojosi ne vienas narkotikus vartojantis ir jais prekiaujantis asmuo, tačiau jų sulaikyti dažniausiai nepavyksta dėl per mažo turimo narkotinių medžiagų kiekio.
 
Tiesa, sulaikytieji už prekybą narkotinėmis medžiagomis, dažnai atsiperka baudomis ar įkalinimo įstaigoje praleidę vos kelis metus.
  

Žymos: Narkotikai, Mirtis, Čigonų taboras, heroinas, narkomanai

Komentarai

Naujausi straipsniai