Tiesa.com   |   2016-09-30

Pasieniečių šunį nušovęs politiko brolis užsitraukė nemalonę

  
Pasieniečių šunį nušovęs politiko brolis užsitraukė nemalonę
© Facebook.com
Pasieničių šuo Ramzis buvo pavyzdingas šuo: dirbo gerai, buvo gavęs apdovanojimų.
Socialiniame tinkle „Facebook“ žmonės ragino pagerbti Ramzio atminimą.

Lietuvoje kilo didelė pasipiktinimo ir užuojautos banga, kurią sukėlė medžiotojas, seimo nario Kęsto Komskio brolis Arvydas. Pastarasis netoli Pagėgių esančioje pievoje, kaip teigia, medžiodamas nušovė jį puolusį pasieniečių šunį Ramzį, kuris kartu su pareigūnais persekiojo kontrabandininkus.

Nušovus šunį, kontrabandininkai, gabenę cigaretes, paspruko.
A.Komskis buvo sulaikytas dviem paroms, o ketvirtadienio vakarą jis paleistas pasirašęs pasižadėjimą neišvykti. Trečiadienį medžiotojui buvo pareikšti kaltinimai dėl svetimo turto sunaikinimo visuomenei pavojingu būdu.
 
Pareigūnai atliks tyrimą, ar A. Komskis tikrai nušovė belgų aviganį gindamasis. Anot pareigūnų, šunį medžiotojai turėjo pastebėti, nes buvo dar ne tamsu, o šuo buvo su šviesą atspindinčia ryškia liemene.
A. Komskio vienas brolių tvirtino, kad kartu buvę medžiotojai teigė, kad šunį Ramzį nušovęs vyras jo išsigando, nes šis puolė.
 
Kartu su šuniu buvęs pasienietis tvirtino, kad šuo, tuo metu, kai į jį buvo paleistas mirtinas šūvis į krūtinę, sukosi ratu ir uodė pėdsakus. Ramziui nebuvo duota komanda pulti. Be to pasieniečiai tvirtina, kad tuo metu, kai šuo buvo nušautas buvo šviesu.
 
„Darbo partijos“ ir seimo vicepirmininkas K. Komskis taip pat pakartojo brolio versiją, tačiau visuotinės pasipiktinimo bangos jis nenuslopino.
 
Socialiniame tinkle „Facebook“ žmonės ragino pagerbti Ramzio atminimą gamindami specialius ženkliukus, statant paminklą arba paremiant Valstyės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) įkurtą gyvūnų globos klubą „Draugo letena“.
 
Žmonės viešai piktinosi tokiu seimo nario brolio elgesiu ir teigė netikintys, kad šis netyčia nušovė šunį. Buvo prisiminta ir kelių metų senumo istorija, kai tas pats A. Komskis su savo kateriu pražudė jaunuolį.
 
  

Žymos: šuo, Ramzis, Komskis, seimoa narys, medžiotojas, pasienietis, Pagėgiai

Komentarai

Naujausi straipsniai