tiesa.com   |   2013-10-28

Partijos nesivienys kovoje prieš D. Grybauskaitę

  
Partijos nesivienys kovoje prieš D. Grybauskaitę Dalia Grybauskaitė kol kas nėra viešai paskelbusi savo sprendimo dėl kitų metų prezidento rinkimų.

Didžiausios Lietuvos partijos jau pradėjo ruoštis kitais metais vyksiantiems prezidento rinkimams. Politinio pasaulio lyderiai tikisi, kad vienam jų pavyks nurungti dabartinę šalies vadovė Dalią Grybauskaitę, nors kol kas ji nepranešė, ar kels savo kandidatūrą.

 Kai kurie politikai mano, kad socialdemokratams, Lietuvos lenkų rinkimų akcijai ir darbiečiams reiktų vieno kandidato, tačiau panašu, kad sutarti nepavyks, nes partijos turi nepaminamų ambicijų deleguoti į rinkimus savo atstovus.
„Darbo partija“ pirmoji pareiškė, kad idėja turėti bendrą pasigirdo per vėlai. Pasak darbiečių lyderio Viktoro Uspaskicho, tokios idėjos nebeverta svarstyti, nes jų partija jau turi savo kandidatą – tai Artūras Paulauskas.
 
Galutinai viltis dėl bendro lyderio, kuris vestų į rinkimus, sužlugdė premjeras Algirdas Butkevičius. Jis pareiškė, kad socialdemokratai turi savo kandidatą ir apie jį paskelbs artimiausiu metu. „Mūsų partija yra didžiausia Lietuvoje, manau, kad tai yra mūsų partijos toks tikslas. Rimtos partijos kelia tik savo kandidatus“, - žurnalistams sakė dabartinis Vyriausybės vadovas. Manoma, kad socdemai iškels patį A. Butkevičių arba kitą senbuvį Zigmantą Balčytį.
 
  

Žymos: Dalia Grybauskaitė

Komentarai

Naujausi straipsniai