Tiesa.com   |   2016-11-05

Partiečiai nepakluso Algirdo Butkevičiaus prašymui

  
Partiečiai nepakluso Algirdo Butkevičiaus prašymui
© Facebook nuotr.
Algirdas Butkevičius traukėsi iš posto, bet kolegos tam užkirto kelią.
Daugeliui buvo netikėta, kai Algirdas Butkevičius paskelbė atsisatatydinantis iš partijos vadovo posto.

Penktadienį įvyko Lietuvos socialdemokratų partijos tarybos posėdis, kurio metu norą trauktis iš partijos pirmininko posto pareiškė premjeras Algirdas Butkevičius.

Posėdžio metu partijos vadovybei negailėta gana griežtos kritikos dėl prasto pasirodymo seimo rinkimuose, atsakingi asmenys ragino ją prisiimti atsakomybę už tai. Tiesa, konkrečiai A. Butkevičiui priekaištų nebuvo, todėl daugeliui buvo netikėta, kai jis paskelbė atsisatatydinantis iš partijos vadovo posto bei traukiasi iš derybų grupės, besiderančios su rinkimus laimėjusia valstiečių ir žaliųjų sąjunga dėl būsimosios koalicijos.
„Aš sakiau, kad galiu prisiimti politinę atsakomybę, aiškiai buvau pabrėžęs anksčiau, kad aš to nevengiu ir atsakingai elgsiuosi“, – spaudai aiškino premjeras.
 
Tačiau jo pareiškimo bendrapartiečiai nutarė netenkinti, esą tai dar labiau pablogintų situaciją, todėl A. Butkevičius lieka partijos pirmininku bent iki kitų metų gegužės, kai bus surinkti nauji vadovo rinkimai.
 
Juose A. Butkevičius dalyvauti neketina.
 
Ketverius metus valstybės vairą laikę socialdemokratai praėjusiuose seimo rinkimuose iškovojo vos 17 mandatų, tiesa, jie turėtų likti valdžioje, mat rinkimus laimėjusi valstiečių ir žaliųjų sąjunga būtent juos pasirinko partneriais būsimojoje koalicijoje.
  

Žymos: Algirdas Butkevičius, socialdemokratai, atsistatydinimas

Komentarai

Naujausi straipsniai