Tiesa.com   |   2013-05-17

Palanga laukia 200 tūkst. poilsiautojų 

  
Palanga laukia 200 tūkst. poilsiautojų Palangoje pigiausia nakvynė kainuoja nuo 25-50 Lt.

Ilgai lauktas pavasaris Lietuvoje džiugina vasariškai karštais orais. Manoma, kad šį savaitgalį daugybė žmonių pasilepinti saule trauks į pajūrį. Tikimasi, kad Palangoje šį savaitgalį apsilankys apie 50 tūkst. žmonių, o per visą savaitgalį planuojama sulaukti iki 200 tūkst. žmonių.

Kaip pranešė portalas „Delfi“ surasti, kur apsistoti penktadienį jau buvo gana sudėtinga. Skelbta, kad viešbučių užimtumas – 80 proc. Pigiausias kambarys vienam žmogui viešbutyje kainuoja nuo 50 Lt, o mėgstantys prabangą turi galimybę už kambarį pakloti ir 800 Lt. Skaičiuojama, kad vidutiniškai kambarys nakčiai Palangos viešbutyje kainuoja apie 200 Lt dviems. Kaip jau įprasta kiek mažesnės kainos privačiame sektoriuje – už lovą nakčiai reiktų atseikėti nuo 25 iki 100 Lt.
 
Šį savaitgalį prognozuojami karščiai – oro temperatūra dieną pakils iki 28 laipsnių, bus šilta ir naktimis - +17. Tačiau nors orai ir labai šilti, Baltijos jūroje vanduo dar labai šaltas. Gelbėtojai perspėjo, kad pabuvus vos 15 minučių vandenyje gresia mirtis.
 
Šį savaitgalį poilsiautojai galės ne tik pasikaitinti saulėje, bet ir sudalyvauti Palangoje organizuojamoje sezono atidarymo šventėje. Žadama, kad čia gros geriausi Lietuvos pučiamųjų orkestrai, dainuos chorai, o visą koncertą vainikuos garsus dainininkas Stasys Povilaitis.
  

Žymos: Palanga, Turizmas, Lietuva

Komentarai

Naujausi straipsniai