Tiesa.com   |   2013-09-03

Nuteistas lietuvis už žiaurų nusikaltimą Wisbeche

  
Nuteistas lietuvis už žiaurų nusikaltimą Wisbeche Pats. D. Doblys savo kaltės nepripažino.

Šią savaitę galutinio teismo nuosprendžio sulaukė lietuvis Dainotas Doblys (48 m.), kuris buvo apkaltintas savo tautietės išprievartavimu ir netyčiniu nužudymu per incidentą, kuris įvyko šių metų pradžioje, rašoma Linkolšyro laikraštyje.

Su savo auka Virginija Jurkiene (49 m.) vyras susipažino per lietuviškus skelbimus internete, kur moteris ieškojo rimtų pažinčių. Pora susitiko Wisbecho mieste, sausio 18-ąją ir praleido vakarą kavinėje, kur gėrė alkoholio, vėliau užsisakė viešbutį.
Jau kitą rytą pats vyras viešbučio darbuotojams pranešė, kad kambaryje yra mirusi moteris. Į viešbutį atvyko greitoji medicinos pagalba ir policija, kuri sulaikė D. Doblį įvykio vietoje. Moteris buvo rasta kraujo klane ir su smurto žymėmis. Pomirtinė ekspertizė atskleidė, kad moteris mirė uždususi, nuo pakartotinių smurto žymių.
 
Detektyvai nustatė, kad D. Doblys pasinaudojo savo auka, kai ji galėjo būti nesąmoninga ir ją išprievartavo. Jis taip pat pripažintas kaltu dėl netyčinio nužudymo ir nuteistas 16 metų kalėjimo, su galimybe bausmę pratęsti dar keturiems metams.
 
  

Žymos: Nelaimė, Nusikaltimai

Komentarai

Naujausi straipsniai