DELFI.lt, Tiesa.com   |   2019-03-23

Nufilmavo šiurpią avariją: kelio viduriu skridęs „Audi A6“ staiga rėžėsi į medį

  
Nufilmavo šiurpią avariją: kelio viduriu skridęs „Audi A6“ staiga rėžėsi į medį
© stop kadro nuotr.

„Pavasarį parskrenda ne tik paukščiai“, – taip pareigūnai pavadino avariją, kuri įvyko tiesiai prieš jų patruliuojantį automobilį. Po avarijos paaiškėjo, kad nesėkmingą skrydį atliko girtutėlis vairuotojas.

Saulėtą kovo 22 d., penktadienį, apie 16.52 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai užfiksavo eismo įvykį.
 
Važiuojant pareigūnams Šilutės mieste, Tilžės gatve ties kelio vingiu, priešpriešais „parskrido“ automobilis „Audi A6“, kuris nuslydo kelkraščiu ir trenkėsi į pakelėje augantį medį.
 
Nuo smūgio automobilis grįžo į važiuojamają kelio dalį. Viskas vyko tiesiai priešai pareigūnų akis. Laimei, policininkams pavyko išvengti susidūrimo. Iš automobilio išlipęs vyras, gim. 1985 m., akivaizdžiai atrodė neblaivus, sunkiai orientavosi aplinkoje.
 
Alkoholio matuoklis parodė net 3,99 promiles. Vairuotojas dėl sužalojimų buvo pristatytas į gydymo įstaigą ir sulaikytas pagal LR BPK 140 str.
 
Už tokį nusižengimą vyras atsakys pagal LR BK 281 str. 7 d. Toks nusikaltimas užtraukia baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki vienerių metų.
  

Žymos: Avarija, Automobiliai, Girtumas, Bauda

Komentarai

Naujausi straipsniai